SEO

Finansovo.pl - Nowocześnie o finansach!

Finansovo.pl - Nowocześnie o finansach! Nowości i promocje w polskich bankach komercyjnych. Rozbudowane opisy usług dedykowanych klientom indywidualnym jak i małym i średnim przedsiębiorcom a także korporacjom. Usługi dedykowane dla branży deweloperskiej, wolnych zawodów, lekarzy, wspólnot mieszkaniowych.

Szczegóły strony finansovo.pl:

Podlinkuj stronę finansovo.pl:

Finansovo.pl - Nowocześnie o finansach!

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konta bankowe »

  Konto bankowe jest aktualnie produktem bankowym potrzebnym każdemu z nas, dlatego też jeżeli jeszcze nie mamy osobistego konta powinniśmy jak najszybciej zmienić ten stan. Spośród całej masy ofert dostępnych na naszym rynku warto lepiej zapoznać się z ofertą sporządzoną przez Inteligo. Proponowane przez bank rachunki osobiste cieszą się dużym zainteresowaniem klientów detalicznych o czym świadczą bardzo liczne badania i rynkowe raporty. Co więcej w cyklicznie sporządzanych porównaniach najlepszych rachunków rachunki oferowane przez Inteligo zajmują zazwyczaj wysokie pozycje. Zdecydowanie główną zaletą rachunku bankowego Inteligo jest fakt, że jest ono bardzo niedrogie. Wszelakie opłaty ograniczono tu do minimum. Aby lepiej zapoznać się ze wszelkimi szczegółami powinniśmy przestudiować tabelę opłat i prowizji, gdzie znajdziemy szczególnie interesujące nas dane. Jeśli poprzez posiadane konto nie planujemy wykonywać bardzo skomplikowanych i zaawansowanych operacji i ograniczymy się jedynie do dokonywania płatności kartą, nielicznych przelewów i wszystkich innych czynności i operacji, które zakwalifikować można jako podstawowe, możemy spodziewać się braku opłat.

  Termin dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking banków »

  O ile wymagasz znaleźć kredyt hipoteczny to najlepiej zrobisz jeśli wejdziesz na stronę internetową, jaka znajduje się pod adresem kredyty.gohipoteka.pl. To miejsce obrodzi w informacje o kredytach tego rodzaju, więc naturalnie znajdziesz coś dla siebie i to całkiem szybko. To najlepsza strona w sieci.Co więcej jest tam nader dobra wyszukiwarka kredytów oraz kadra, która zawsze nader chętnie odpowie na twoje pytania.Nasi doradcy na stronie zapewnią państwu bardzo szybką i jednocześnie profesjonalną usługę i doskonale będą wiedzieć co będzie wam najbardziej pasowało, więc nie warto się zastanawiać i standardowo wpaść do nas w poszukiwaniu jednego z najlepszych kredytów jakie tylko można odkryć na naszym rynku.

  Termin dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze emerytalne »

  Wybór funduszu emerytalnego jest jedną z ważniejszych decyzji w życiu rozpoczynającego pracę człowieka, lecz często dokonywaną bez odpowiedniej wiedzy. Winą za ten fakt obarczyć można nasz rodzimy system edukacji, który tylko na specjalistycznych kierunkach stworzył kierunki takie jak bankowość, czy zarządzanie finansami. Zdaniem wielu nauka o finansach, mechanizmach możliwościach skutecznego inwestowania, OFE i możliwościach oszczędzania powinna być dostępna dla każdego. Obowiązek edukacji na tych kierunkach na pewno podniósłby współczynnik oszczędzających na emeryturę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to zapraszamy do naszego portalu. Znajdziesz tu wszystko, co związane jest z oszczędzaniem planowanym.

  Termin dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze emerytalne »

  Jeśli nie chcemy na emeryturze narzekać na małą sumę gotówki, z całą pewnością już dzisiaj powinniśmy, zapoznać się z ofertami OFE. Dzięki nim właśnie, będziemy mogli posiadać dużo więcej pieniędzy na emeryturze. A przecież chcemy tego, a tego nie osiągniemy, jeżeli już dzisiaj nie pomyślimy o tym. Wystarczy, że zajrzymy na stronę http://ofe.perfekcyjnaoferta.pl, a z całą pewnością, będziemy wiedzieli więcej na temat systemów emerytalnych. W serwisie, odnajdziemy różnego rodzaju porównywarki ofert funduszy, rankingi, a także oczywiście, będziemy mogli zapisać się do funduszu emerytalnego przez Internet.

  Termin dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Payroll »

  Ciepło inwituję na stronę spółki Impel - payroll. W ramach solucji jak obsługa kadrowo płacowa, objętych jest powyżej 60 tysięcy osób. Jest to usługa na bardzo wysokim poziomie dostarczającą całościowe zabranie od kontrahentów wszystkich dotychczasowych obligacji powiązanych z administracją materiałami z sfery kadr i płac. Spółka Impel gwarantuje outsourcing świadczeń płacowo kadrowych, jak też payroll. Oferując polecane usługi stosuje zaawansowany program IT o nazwie SAP - Kadry. Firma przyjmuje do pracy powyżej dwustu fachowców z dziedziny kadry i płace. Dzięki wykorzystaniu oferowanych świadczeń, klienci są uwolnieni od powinności nieustannego monitorowania nowości w prawodawstwie, posiadają zapewnione również prawne bezpieczeństwo, jakie wypływa z prawidłowej interpretacji teraźniejszych norm legalnych.

  Termin dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy z anglii »

  Transfer24 to spółka świadcząca usługi przelewów do Polski z Wielkiej Brytanii. Co prawda jest to dopiero nasz początek ale w niedalekiej przyszłości pojawi się też możliwość przelewów z reszty krajów. Dziś po kontroli naszej konkurencji możemy śmiało powiedzieć, iż taniej transferu nie zrobicie nigdzie. Mamy najlepsze ceny na rynku z tego powodu chciałbym zachęcić państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni naszej oferty dzięki temu będziemy mogli państwu zagwarantować najniższe stawki. Transfer trwa zaledwie 2 minuty a wystarczy posiadać przy sobie jedynie kartę VISA. Sprawdź nas oraz sam się przekonaj.

  Termin dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe »

  Jeżeli aktualnie poszukujesz danych o produktach bankowych to trafiłeś idealnie. Przedstawiany tutaj nasz, ciekawy portal finansowy stanowi skarbnicę ze świata biznesu. W gruntowny sposób opisane w nim są najważniejsze produkty niezbędne nie tylko biznesmenom, ale także zwykłym ludziom. Głownie dla nich przeznaczyliśmy działy z propozycjami pozabankowymi. Zupełności portalu dopełniają absolutnie nieodpłatne anonse pomocne dla osób zadłużonych. Za ich pośrednictwem można odnaleźć inwestorów użyczających pożyczki prywatne.

  Termin dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słownik terminów finansowych »

  Słownik Inwestora to portal zarówno dla osób prężnie uczestniczących w wydarzeniach na rynku giełdy i finansów, jak i dla osób początkujących. Często uzupełniana kolekcja branżowych terminów stanowi łatwo dostępne źródło wiedzy dla wszystkich osób interesujących się gospodarką i inwestycjami w Polsce. Słownik tworzony jest przez pasjonatów, którzy w wolnym czasie chcą przybliżać innym osobom tajniki rynku giełdowego. Po zapoznaniu się z jego zawartością analiza fundamentalna czy techniczna dla nikogo nie będzie już tajemnicą. Uzupełnieniem Słownika Inwestora są aktualności ze świata finansów.

  Termin dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt w mBank »

  Witryna poświęcona informacjom o kredytach. Dzięki kredytowi spełnisz swoje marzenia
  kupisz nowy dom, samochód lub przeznaczysz go na inne niezbędte potrzeby.
  Na stronie znajdziesz informacje na temat kredytu gotówkowego dostępnego do 100 000 zł
  i okresie kredytowania do 84 miesięcy
  Kredytu hipotecznego dostępnego do 80 100 PLN z możliwością spłaty do 40 lat
  oraz kredytu samochodowego dostępnego do 100 tyś zł z okresem spłacania do 10 lat
  Każdy kredyt dostępny przez wypełnienie wniosku przez interenet bez wychodzenia z domu.
  Więcej informacji na stronie internetowej.

  Kredyt hipoteczny w mBank

  Termin dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozyczki pozabankowe szczecin »

  W ramach działania firmy chcemy zaproponowac pozyczki pozabankowe na terenie Szczecina i okolic.
  O pożyczkę z miesięcznymi ratami mogą wnioskować osoby w wieku 18 do 75 lat, uzyskujące miesięczny dochód/wynagrodzenie już od min. 700/800 zł netto.
  Pożyczki:
  - do 25. 000 zł: umowa o pracę, emerytura, renta oraz na działalność gospodarczą;
  - do 4. 000 zł: umowa zlecenia i o dzieło.
  Pożyczki w przypadku zajęcia komorniczego:
  - 500 do 2. 000 zł*
  Proszę o telefon/sms lub mail

  Termin dodania: 04 04 2015 · szczegóły wpisu »