SEO

Księgowość Podkategoria: Księgowość

 • Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Katowice. »

  Biuro Rachunkowo ? Podatkowe KAWECCY s.c.

  Tel. 509050305, 505100668.

  www.kaweccygroup.pl

  PROMOCJA.:
  KAŻDEJ NOWEJ FIRMIE ROZPOCZYNAJĄCEJ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB ZMIENIAJĄCEJ BIURO RACHUNKOWE PROPONUJEMY OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ - 2 MIESIĄCE GRATIS.

  Biuro Rachunkowe KAWECCY s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie zawodowe OC.

  Reprezentujemy Klienta przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Powiadamiamy o ważnych terminach za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail lub SMS. Na życzenie Klienta oferujemy bezpłatny odbiór dokumentów. Doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych na każdym etapie świadczenia usługi.

  Świadczymy usługi z zakresu:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

  Rozliczamy transakcje krajowe, unijne, eksport i import.
  Obsługujemy spółki z o. o., spółki cywilne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.
  Wśród naszych klientów znajdują się między innymi firmy z branży finansowej, medycznej, budowlanej, transportowej, projektowej, sklepy internetowe.

  Prowadzimy firmy z terenu woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

  Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.

  Naszą specjalnością są rozliczenia podatkowe w:

  Niemczech
  Wielkiej Brytanii
  oraz Holandii.

  Wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne budynków i lokali.

  http://www.kaweccygroup.pl

  Kaweccy s.c.
  ul. Podwale 2
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Termin dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Czy myślałeś kiedyś poważnie nad zawodem księgowego? Odwiedź nasz portal informacyjny o księgowości i dowiedz się więcej na temat tego zawodu. Sprawdź jakie kursy warto przejść oraz jakie uprawnienia i zezwolenia musisz posiadać. Wejdź i przekonaj się, że droga do zawodu księgowego jest prosta i otwarta również dla Ciebie!

  Termin dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Kraków zapewnia solidną pomoc. Fachowcy podchodzą profesjonalnie do każdego klienta. Współczesne technologie i aplikacje komputerowe powodują satysfakcję klientów. Zatrudnieni z całą pewnością odpowiedzą na nurtujące nas pytania. Trzeba odnaleźć taką firmę, gdyż dzięki niej będziemy mogli poświęcić więcej czasu na odpoczynek. Przyciągają do tego też niskie opłaty.

  Termin dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Jest jedno miasteczko, jakie może zaproponować Tobie i Twojej spółce najlepszą skalę usług prędko wpadnij żeby podpisać umowy. Biuro rachunkowe Poznań są Ci potrzebne usługi rachunkowe ? jeżeli tak, wtedy nieźle trafiłeś, bo zapewniamy Waszej firmie usługi tej odmiany w bardzo niskich cenach. Proszę przyjść.

  Termin dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mała księgowość z SKP »

  Nawet mała księgowość prowadzonej choćby niedużej firmy jest jednakże związana z bardzo licznymi trudnościami natury formalnej. Chodzi w tym przypadku zwłaszcza o stosy dokumentacji, którą co miesiąc jesteśmy zmuszeni złożyć w przeróżnych urzędach. Kłopot ten dotyczy także do kwestii związanych z księgowością, która również musi być idealnie prowadzona, bez względu na to jak duża jest nasza działalność. Istnieją jednakże programy komputerowe, które są w stanie nam w tym pomóc. Jednym z nich jest Super Księga Podatkowa (SKP).
  Każda mała księgowość z programem SKP będzie wykonana perfekcyjnie, bez większego problemu. Jeśli zatem jesteś właścicielem niewielkiego przedsiębiorstwa, jak najszybciej zajrzyj na naszą stronę i dowiedz się co jest w stanie dać Ci tenże kpir program księgowy - Super Księga Podatkowa.
  Mała księgowość prowadzona z użyciem SKP przestanie być jakąkolwiek uciążliwością, a Ty będziesz miał więcej czasu na inne obowiązki związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem by mogło ono dobrze funkcjonować. Dlatego też, powinieneś koniecznie skorzystać z przedstawianej przez nas oferty i zajrzeć na stronę http://www. ksiegapodatkowa. pl.
  Mała księgowość z programem Super Księga Podatkowa zapewnia prawidłowość ksiąg i rejestrów, a dodatkowe moduły i dodatki ułatwią prowadzenie firmy. Masz możliwość dobrać potrzebne moduły, które zapewnią prawidłowe prowadzenie małej księgowości w Twojej firmie.

  Termin dodania: 08 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe milanówek »

  Na oficjalnej stronie biura rachunkowego futuregroup można pozyskać informacje odnoszące się do świadczonych przez owo biuro usług księgowych. W swojej ofercie biuro księgowe podkowa leśna ma do zaproponowania nie tylko zwykłe usługi rachunkowe grodzisk mazowiecki, ale też i owszem usługi z zakresu prowadzenia kwestii kadrowych. Jak dowiedzieć można się ze strony głównej to właśnie prowadzenie spraw kadrowych klientów jest głównym przedmiotem działania tego biura księgowego. Warto też zwrócić swoją uwagę na dość konkurencyjne ceny usług.

  Termin dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Biuro księgowe Ekoconsultant świadczy rzetelne usługi rachunkowe. Nasze placówki znajdują się w Krakowie i Nowym Sączu. Prowadzimy pełną księgowość. Warto współpracować z naszą firmą, gdyż gwarantujemy bogate doświadczenie, jak również świadczymy rzetelne usługi księgowe. Oprócz księgowości oferujemy usługi doradztwa w zakresie biznesu. Współpraca z nami spowoduje, że prowadzony przez Ciebie biznes zacznie profesjonalnie funkcjonować. Sprawdź nas!

  Termin dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość stowarzyszenia »

  Oprócz tradycyjnych usług rachunkowych amerotaxcare ma w swojej ofercie też usługi polegające na zajmowaniu się kwestiami kadrowymi określonych firm. Sporo odciąża to przedsiębiorców, zwłaszcza gdy kadry i płace są prowadzone przez to samo biuro rachunkowe Warszawa, które zajmuje się kwestiami związanymi z księgowością. Owszem biuro rachunkowe doradzać może w zakresach takich jak wybór sposobu opodatkowania czy też na przykład w sprawach finansowych. Dla swoich klientów takie usługi doradcze może świadczyć nawet bez pobierania opłat.

  Termin dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Abix Consultant Biuro Rachunkowe Kraków »

  Biuro Rachunkowe Abix Consultant sp. z o.o zajmuje się obsługą księgową małych oraz średnich firm.W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi księgowe z możliwością odbioru dokumentów przez pracownika biura księgowego. Obsługa księgowa obejmuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, ksiąg rachunkowych, spraw pracowniczych oraz rozliczeń z ZUS.W okresie trwania współpracy bezpłatnie gwarantujemy doradztwo podatkowe a także telefonicznie oraz drogą mailową.W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy bezpieczeństwo biorąc ciężar odpowiedzialności za wykonywane usługi. Na życzenie klienta dokonujemy reprezentacji w Urzędzie Skarbowym i ZUS na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. Klienci biura otrzymują na mail oraz w formie informatora podatkowego bieżące przepisy.Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, Certyfikat księgowego Nr.16952/07 oraz obowiązkowe ubezpieczenie w firmie PZU S.A.Oferta * Księga Przychodów i Rozchodów * Ryczałt ewidencjonowany * Księga Rachunkowa * Kadry i Płace * Zwrot VAT na materiały budowlane * PITy/Zeznania roczne

  Termin dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe biała podlaska »

  Każda firma staje przed obowiązkiem prowadzenia księgowości. Wielu przedsiębiorców rozlicza się samodzielnie. W warunkach gospodarki rynkowej, przy wciąż zaostrzającej się konkurencji, przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na oddanie obsługi rachunkowej specjalistycznym podmiotom księgowym. Takie rozwiązanie pozwala im skupić się na najważniejszym obszarze ich działalności ? pozyskiwaniu nowych klientów, a także oszczędzić sporo czasu. Właśnie dla nich powstała nasza usługa.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Podatki każdy je płaci. Niemniej jednak to od doboru przydatnego biura rachunkowego może zależeć ich wysokość. Biuro rachunkowe Prokurent z Bydgoszczy zapewni zoptymalizowanie wydatków i wytwarzanie wyższych zysków. A przecież każdy lub osiągać jak największe przychody. Przez wzgląd wieloletniego doświadczenia w rachunkowości w sposób rzetelny i fachowy poprowadzimy księgowość Państwa firmy. Zachęcamy firmy z całego kraju. Składniki oferty na naszej stronie www. Zapraszamy także do kontaktu osobistego z nami - nasze biuro znajduje się w dzielnicy Jachcice gwarantuje możliwość bezpłatnego zaparkowania auta.

  Termin dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Poznań »

  Dla wszystkich klientów, którzy potrzebują doradcy w kwestii obsługi rachunkowej, kadrowo-płacowej, audycie podatkowym, doradztwie gospodarczym i handlowym ? propozycja Biura Rachunkowego w Poznaniu. Prowadzi je doradca podatkowy Ryszard Błaszyk (nr wpisu 00004). Starannie dobrany zespół ma sporą praktykę w oobsługiwaniu firm transportowych, produkcyjnych, usługowych, kancelarii prawnych prosperujących na rynku rodzimym i światowym.

  Termin dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki - Księgowość kadry płace Wioletta Piasecka »

  Księgowość Kadry Płace jest licencjonowanym biurem rachunkowym w Nowym Dworze Mazowieckim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, licencję uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Usługi świadczymy w biurze jak również dojeżdzamy do klienta. Skontaktuj się z nami +48 510 273 534

  Termin dodania: 08 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Dwór Mazowiecki »

  Serdecznie witamy.
  Świadczymy usługi księgowe. Profesjonalna obsługa i rzetelna informacja to priorytety we współpracy z Klientami. Państwa zadowolenie jest miarą naszego sukcesu. Jesteśmy bardzo skutecznym i doświadczonym zespołem praktyków których pasją jest outsourcing księgowo-finansowym. Najmocniejszą stroną naszego biura księgowego jest doświadczenie, stale powiększana wiedza, zaangażowanie oraz profesjonalna dbałość o Klienta.

  Termin dodania: 24 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Ciechanów »

  Witamy serdecznie!
  Kierujemy swoją wieloletnia i profesjonalną ofertę księgowości do wszystkich Klientów mających działalności gospodarcze. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, co daje nam pewność wykonywania usługi zgodnie z życzeniem. Osiągnęliśmy sukces, który wciąż nie ustaje, gdyż podnosimy kwalifikacje bez względu na ich wysoki poziom profesjonalizmu. Nasz zespół to osoby z ogromnym doświadczeniem, wypracowanym na przełomie lat. Nasza specjalność to outsourcing księgowo-finansowy, którym skutecznie się zajmujemy. Efektownie pomagamy oraz doradzamy Klientom sytuacjach trudnych do rozwiązania. Zawsze odnajdujemy korzyści i rozwiązanie w każdym położeniu.

  Termin dodania: 25 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Ząbki Marki Targówek Nieporęt Tarchomin podatki księgowość »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojej firmy

  Świadczone usługi:
  - zakładanie działalności gospodarczej/spółki;
  - prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców - ewidencji przychodów;
  - rozliczanie w zakresie podatku dochodowego i VAT;
  - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS;
  - sporządzanie sprawozdań finansowych.

  Dodatkowe atuty firmy:

  Możliwość dojazdu do klienta gratis
  Niskie ceny
  Pomoc w szukaniu oszczędności rachunkowo-podatkowych
  Przy długotrwałej współpracy, bezpłatna pomoc w założeniu firmy
  Kompleksowe usługi (księgowość, ZUS, VAT, CIT, PIT)

  Termin dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Księgowość

Księgowość - nowa strona:

Adres: