SEO

Antyki, zabytki Podkategoria: Antyki, zabytki

 • Artykuły piśmiennicze »

  Sklep SHAN - Zakupiony towar wysyłany jest do 24h od momentu akceptacji zamówienia. Wysyłamy paczki kurierem firmy Siódemka oraz Pocztą Polską. W ofercie: Blok do flipchartu biały 80g 40 kartek format A1; Koperty różnego formatu. Perłowe oraz kolorowe; papier. teczki biurowe. Papier jest obecny i używany wszędzie, ułatwia nam w codziennych czynnościach w pracy jak i w domu. W tej kategorii która jest podzielona na podkategorie znajdą Państwo: papier biały A5, papier do wydruku recept, papier kredowy do różnego rodzaju ulotek czy plakatów, papier ozdobny do dyplomów czy wizytówek, papier samoprzylepny, papier kolorowy, który oprócz w biurach czy w domach wykorzystywany jest do origami czy quilling -u.

  Termin dodania: 15 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Peptydy »

  Zapraszamy do zakupu peptydów w naszym sklepie peptydy. net. pl. Naszym atutem są przystępne ceny, szeroki asortyment i szybka wysyłka. Naszym klientom staramy się dostarczyć jak najwięcej niezbędnych informacji na temat peptydów. W naszym sklepie znajdziesz opis działania poszczególnych produktów i ich zalecanego stosowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów peptydów. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem peptydów, których obecnie nie posiadamy na stanie to napisz do nas. Większe ilości peptydów realizujemy i ustalamy ceny pod indywidualne zamówienie. Czas realizacji takiego zamówienia wynosi do 7 dni roboczych. Wszystkie pytania dotyczące zamówień, płatności, wysyłek itp. prosimy kierować na adres: sklep@peptydy.net.pl

  Termin dodania: 15 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat »

  Wielu ludzi ma w zwyczaju, że nabytą książkę czyta tylko jeden raz, i następnie do niej już nie wraca.Zaczyna się wówczas problem, co z nimi zrobić? Jeżeli posiadamy kolegów, którzy lubią czytanie, to można im je przekazać, ma się wtedy pewność że dostaną się w dobre ręce.Z jakich powodów zatem antykwariaty to najlepsze miejsce na sprzedaż swojego księgozbioru? Ich historia sięga siedemnastego wieku, gdy w Holandii powstały punkty które umożliwiały sprzedaż literatury. Tego rodzaju forma zakupu i sprzedaży dzieł literackich dynamicznie zaczęła zdobywać popularność.Prowadzili je ludzie, dla których książki były całym życiem, i tę pasję było widać. Antykwariaty zmieniały się razem z otaczającym światem, dostosowały się do nowego otoczenia i zapotrzebowania klientów. W połączeniu z pasją ludzi którzy nim kierowali udanie się do antykwariatu stawało się jak udanie się w inny wymiar, świata literatury i poezji. Dawniej trzeba było do antykwariatu podejść czy podjechać, co zabierało chwilę, dziś, w naszej zabieganej rzeczywistości wielu ludzi woli sprawdzić wszystko w internecie, nie wychodząc z domu.Dużą część handlu używaną literaturą przejął internet, w sieci powstało sporo wirtualnych antykwariatów. Niektóre funkcjonują również w tradycyjnej postaci, wykorzystując internet jako dodatkowe źródło handlu, a duża grupa istnieje jedynie w internecie.

  Termin dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Antyki, zabytki

Antyki, zabytki - nowa strona:

Adres: