SEO

Logopeda Kraków

Logopeda Kraków Zapraszam serdecznie na naszą stronę internetową. Jestem dyplomowanym logopedą. Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunku filologia polska z logopedią. Logopedii uczyłam się pod kierunkiem wybitnej specjalistki profesor Jagody Cieszyńskiej oraz jej zespołu. Już w czasie studiów prowadziłam terapię indywidualną z dziećmi z różnymi zaburzeniami oraz pracowałam z grupami dzieci w przedszkolu w ramach wolontariatu. Prowadziłam również zajęcia w szkole dla dzieci niedosłyszących, w przedszkolach, prywatnym gabinecie logopedycznym oraz w poradni psychologiczno-pedagogicznej gdzie również przeprowadzałam diagnozę logopedyczną.

Szczegóły strony www.wesolegloski.pl:

Podlinkuj stronę www.wesolegloski.pl:

Logopeda Kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia okresowe BHP »

  Witamy. Proponujemy szkolenia okresowe osób rozpoczynających pacę w aspekcie bhp. W obecnych czasach nie podlega obiekcji ze szkolenie oraz dokształcanie naszych pracowników ma przełożenie na bezpieczeństwo w siedzibie naszej firmy. Wypada się dlatego zastanowić jak wspomóc naszym pracownikom w podwyższeniu własnych zdolności i także zaznajomić się z alternatywami finansowanie takiego szkolenia. Kursy nasze umożliwiają przekazanie zatrudnionemu wszelkich wartościowych wiadomości z obszaru bezpieczeństwa pracy. Organizujemy szkolenia dla wszystkich osób rozpoczynających prace, prowadzone jest ono w poręcznej postaci. Namawiamy do zapoznania się z naszą oferta oraz w przypadku jakiś obiekcji o skontaktowanie się z nami, udzielimy wiedzy na wszelkie pytanie dotyczące szkolenia oraz także opiszemy najświeższą propozycję odnośnie naszych szkoleń cyklicznych.

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o ciąży »

  Internet w dzisiejszych czasach stanowi najpotężniejsze źródło informacji faktycznie na każdy temat. Nieokiełznany wzrost tej ogólnoświatowej sieci uczynił, że nawet najbardziej fachowa wiedza osiągalna jest za jej pośrednictwem dla przeciętnych osób. Drobnym problemem może być względnie znalezienie tych treści. W szczególności może sie to przydarzyć nieobeznanym z internetem użytkownikom. Przykładem niech będzie bardzo wyjątkowy temat ciąży. Oprócz informacji encyklopedycznej, dużo bardziej istotna w życiu jest ta oparta o przeżycia innych. Właśnie takowe informacje dostępne są na naszym portalu.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja »

  Kuracja słuchowa jest idealnym sposobem na pomoce dziecku z problemami edukacyjnymi i dysleksją. Na instruktaż słuchowy najczęściej zgłaszają się rodzice z dziećmi|które posiadają kłopoty z koncentracją i u których odkryto dysleksję. Jednocześnie wskazują, iż ich pociechy posiadają problemy z oczytaniem i zapamiętywaniem. Okoliczności może być wiele, tegeneralne uważa się|że wpływ na to może posiadać nadmiar impulsów we wczesnym okresie życia dziecka (nadmiernie głośno ucieleśniony telewizor, radio przez dłuższy czas podczas dnia|czy tłumnie przyjeżdżający chłopy bez aspektu na porę dnia). Po przebyciu treningu rodzice i instruktorów dzieci z dysleksją wykrywają większe skupienie na lekcjach, efekty różnią się u indywidualnych dzieci. Jednym wystarczą naczelne dwa etapy terapii odmienne wymagają następnego po rocznej pauzy.

  Termin dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Atopowe zapalenie skóry »

  Cierpisz na atopowe zapalenie skóry? Jeśli tak, to ta witryna jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz na tej witrynie dużo wartościowych informacji o atopowym zapaleniu skóry. Dowiesz się czym cechuje się atopowe zapalenie skóry u dorosłych i dzieci. Serdecznie zapraszam.

  Termin dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Gliwice »

  RODENT gabinety dentystyczne zlokalizowane w centrum Gliwic. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyki i implantologii. Zadbamy o twój uśmiech, oraz dołożymy wszelkich starań aby wszystkie zabiegi były dla Państwa bezbolesne i przyjemne.

  Termin dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica: strona poświęcona problemowi grzybicy u dorosłych i dzieci »

  Grzybica jest trudną do zdiagnozowania dolegliwością. Na grzybicę cierpią i dzieci i dorośli. Grzybica jest też tematem tabu. Dowiedz się więcej o grzybicy!

  Termin dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal informacyjny o charakterze medycznym »

  Często zdarza się, że w okresie zimowym potrafi złapać nas grypa lub przeziębienie, syn lub córka nie najlepiej się czuje. Zawsze powinniśmy w takiej chwili udać się do specjalisty, ponieważ dane porady lekarskie wyjaśnią nam co jest przyczyną tych dolegliwości. Jednak nie rzadko uzyskanie takiej porady lekarskiej od razu jest trudne. Dlatego dobrze jest najpierw na początek sięgnąć po informację dotyczącą problemu w sieci. Najwięcej takiej wiedzy dostarcza portal medyczny. Można na nim otrzymać wiele cennych wiadomości na temat choroby min. z wielu tekstów medycznych. Zapraszamy!

  Termin dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jama nosowa »

  Odczuwasz ciągły ból w okolicach czoła i jamy nosowej? Ruchy głową zwiększają jego natężenie? To ostre zapalenie zatok! Poznaj metody walki z tą przypadłością! Dowiedz się co na bolące zatoki jest najlepsze!

  Termin dodania: 19 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowietopiekno.pl »

  Najpiękniej jest być zdrowym. Zdrowie to piękno. Nie od dziś wiadomo, że aby być pięknym trzeba być zdrowym, dlatego też zacznij dbać o siebie już dziś. Mam nadzieję, że Ci się to uda i swoją postawą zaczniesz motywować innych.

  Termin dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kroplówka na Kaca Warszawa oraz Mazowieckie https://kac-pomoc.pl »

  Nasza profesjonalna kadra dojeżdża we wyznaczone miejsce teraz w 45 minut. Istniejemy do twojej siły o wszelkiej chwili dnia oraz nocy. nJesteśmy długoletnie doświadczenie, Zawsze indywidualnie przystępujemy do wszelkiego chorego oraz staramy się, aby czas działania dokonałby się w zwyczaj bezpieczny, komfortowy przy dużym wsparciu doświadczonych lekarzy. nn1. Odtrucie alkoholowen2. Detoks Alkoholowyn3. Kroplówki na kacan4. Wszywki alkoholowe(esperal)nnZapewniamy:nn-Duży wynik w ról poprawy samopoczucia i napraw, odczuwalny już podczas podania kroplówkin-Usługa powodowana przez profesjonalną kadrę medycznąn-Unikalny zestaw witamin oraz elektrolitów rozpuszczony w zdrowej glukozie wesprze w ekspresowym tempie nastąpić na nogi i zacząć dobre działanie układu. nnPełna dyskrecja, anonimowość i poufność - to istotny warunek naszej działalności. nnZapraszamy serdecznie: kac-pomoc. pl, 533 505 500

  Termin dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »