SEO

Psycholog dziecięcy Głogów

Psycholog dziecięcy Głogów Psychoterapia będzie formą leczenia nerwic, zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń osobowości, uzależnień oraz pomocą w rozpatrywaniu trudności

życiowych. Wykonuje się ją też pomocniczo w zaburzeniach psychosomatycznych (refluksie żołądka, chorobie wrzodowej, wieńcowej, chorobach onkologicznych, migrenach,

alergiach, itp). Działania psychoterapeutyczne przez rozmowę, pracę z ciałem, hipnozę, metaforę i inne techniki zbadane naukowo mają na celu

doprowadzić do rozwoju osobowości. Psychoterapeuta Głogów rozwiąże Państwa wszystkie problemy.

Szczegóły strony www.harmonia.glogow.pl:

Podlinkuj stronę www.harmonia.glogow.pl:

Psycholog dziecięcy Głogów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 41

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kanarek - Domowy Zwierzyniec »

  Nikt nie zaprzeczy, że istnieje coś takiego jak wspólnota internetowa. Ludzie przecież, wszak wielokrotnie odwiedzają rozmaite witryny przeszukując w nich informacji, o pracy, firmie czy również gier. W Internecie można także rozwijać hobby jak również poznać osoby, które mają bliźniacze pasje. Miłośnik zwierzaków ma możliwość odwiedzać forum o zwierzakach i porozmawiać z internautami zajmującymi się wychowaniem. To sposób, aby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu pieczy. Wiadomo, że aby zwierzę egzystowało radosne, to potrzebuje należytej opieki i wlaściwego traktowania. Nie wystarczy wyjść z nim na spacer i dać coś do jedzenia. Opiekowanie się każdym zwierzęciem wymaga odpowiedzialności od jego posiadacza.

  Termin dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczno-pedagogiczna białystok »

  Zdajemy sobie doskonale sprawę, że są tego typu przeszkody w naszym życiu, z którymi będziemy mieć znaczne kłopoty by samemu z tymi problemami poradzić. Z tej przyczyny w naszym gabinecie psychologicznym natrafisz zawsze pomocną dłoń. Nasi psycholodzy są ludźmi, którzy pomogą Ci przedrzeć się przez te zagmatwane dni i pomogą odnaleźć Ci rozwiązanie. W naszej ofercie dla przykładu odszukacie Państwo socjoterapię. Miło zapraszamy na naszą witrynę.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholodzy psycholog Poznań »

  W szkole na zajęciach z wychowania fizycznego graliśmy w różne gry; byliśmy obrońcą, rozgrywającym, atakującym, podającym lub bramkarzem... Dostawaliśmy szarfę w określonym kolorze, na znak identyfikacji ze swoja drużyną. Podobnie w życiu. Wchodzimy w określone role, gramy w drużynie. Psychoterapia pozwala rozpoznać kolor szarfy, przynależność do drużyny, jakość i ważność meczu, na najważniejszym polu - polu naszego życia. Pozwala urealnić nasze możliwości zwycięstwa, drogi wyboru i podnieść jakość życia.

  Termin dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Głogów »

  W życiu doświadczamy zarówno tych dobrych, jak i złych rzeczy. Często różne trudności przeszkadzają nam żyć, tak jakbyśmy chcieli. Psycholog dziecięcy Głogów, pomaga pokonać te przeszkody. Nie sztuką jest przeżyć życie, sztuką jest sobie pożyć, osiągnąć pełnię. Na każdego człowieka patrzę przez pryzmat jego pozytywnych cech i zasobów, stąd nazwa POSITIVE. Gdy dostrzeże się w drugiej osobie piękno, staje się ono ważniejsze niż reszta. Pomoc kierowana jest do: dorosłych, małżeństw, par, dzieci.Trudności z którymi pracuję dotyczą: ? lęków? depresji? nadpobudliwości? stresu? niskiego poczucia własnej wartości? problemów w komunikacji? psychosomatyki (bólami głowy, brzucha, itp.)? agresji? zaburzeń odżywiania (otyłość, anoreksja, bulimia)? chronicznego zmęczenia? wypalenia zawodowego? zaburzeń snu? problemów wychowawczych? traumyDiagnoza: ? intelektu? trudności szkolnych? uszkodzeń mózgu? osobowości? ocena rozwoju psychomotorycznego dziecka do 3r.ż.Terapia: ? dzieci z trudnościami w nauce? terapia pamięci, logicznego myślenia dla osób starszych, po wylewach, urazach głowy

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Psychoterapia Gdynia »

  Jestem psychoterapeutą i trenerem w trakcie certyfikacji w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, gdzie także podlegam superwizji. Mam doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem zdobyte jako psycholog i psychoterapeuta w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni.

  Oferuję konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną w języku polskim i angielskim dla osób dorosłych i młodzieży(od 15 roku życia) a także terapię par.

  Zapraszam
  Mateusz Grygiel
  psycholog gdynia

  Termin dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  W ramach mojej oferty znajduje się diagnozowanie i leczenie chorób psychicznych. Jeżeli potrzebujesz skorzystać z moich porad proponuje wizytę w gabinecie albo w nagłych przypadkach proponuję wizytę domową. Gabinet istnieje od 1999 roku oferuję swoje usługi w Warszawie, Otwocku i Pomiechówku. Od tego czasu zyskałem niezwykle rozliczne doświadczenie, które jest niezbędne w tyn zawodzie. Odwiedzając moja stronę internetową odszukasz wiele rad oraz cennik za usługi.

  Termin dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lecznica Kraków »

  Każdy właściciel zwierzęcia może mieć od czasu do czasu jakieś problemy ze swoim pupilkiem. Jeśli są to problemy zdrowotne, to najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u specjalisty. W gabinecie weterynaryjnym z pewnością wszystkie dolegliwości zostaną rozpoznane i wyleczone. W przypadku choroby zwierzęcia nie ma co zwlekać i najlepiej jest jak najszybciej udać się do weterynarza. Każdy opiekun bowiem powinien troszczyć się o swojego zwierzaka.

  Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gorzów »

  Psycho Komfort do nowo powstały gabinet psychologa dla osób chcących sobie pomóc. Jeżeli doświadczasz obecnie trudności w życiu, przechodzisz kryzys lub żyjesz w bardzo silnym stresie, zmagasz się z depresją lub nerwicą, masz problemy z asertywnością lub komunikacją z otoczeniem, jesteś po terapii dla osób uzależnionych lub współuzależnionych, jesteśmy tu właśnie dla Ciebie biofeedback Gorzów. Zapraszamy wszystkich chcących przejść przez terapie takie jak, terapia rodzic- dziecko, terapie dla par.

  Termin dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Ośrodek Psychologiczny MIND proponuje następujące usługi: psychoterapia indywidualna oraz grupowa, wsparcie psychologiczne jak również szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, jak również szkolenia menadżerskie i sprzedażowe. Propozycja adresowana jest do zainteresowanych osób z Poznania, Wrześni, Środy, Gniezna jak również sąsiadujących miejscowości. Psychoterapeuta, z którym się nasi klienci spotkają, jak również reszta zespołu, to kompetentni specjaliści będący najlepszym gwarantem wysokiej jakości naszych usług. Jesteśmy nastawieni na dalece zindywidualizowany system działania, dopasowany do wymagań poszczególnych klientów. Gwarantujemy pełną dyskrecję jak również przyjazną atmosferę.

  Termin dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Psychoterapeuta Lublin - Agata Poręba »

  Terapia psychologiczna Lublin - poradnia Agaty Poręby prowadzi wszechstronną pomoc w sytuacji problemów w życiu codziennym rozmaitego rodzaju zaczynając od depresji po aktywizację bezrobotnych.

  Agata Poręba jako wykwalifikowany psycholog oraz psychoterapeuta niesie pomoc osobom pełnoletnim jak również w wieku dziecięcym i młodzieży. Wizytę umówić można w w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Psycholog Agata Poręba pracuje także jako nauczyciel akademicki. Współpracuje także z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, a także projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bez pracy. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z wytycznymi które znajdują się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W swej pracy dobro Klienta stawia na pierszym miejscu. Odwiedzając jej poradnię można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ofercie poradni znajdziemy ponadto szkolenia i warsztaty. Poradnię Agaty Poręby warto polecić, ponieważ oferowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi dobre rezultaty. Wypada też dodać, iż Agata Poręba stale poszerza swą wiedzę w aspekcie psychologii w toku studiów doktoranckich.

  Termin dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »