SEO

Psycholog Poznań

Psycholog Poznań Kompleksowa i skuteczna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla osób z Poznania. Instytucja korzysta z różnorodnych form terapii a pracownicy konsekwentnie podnoszę swoje kompetencje np. za sprawą różnych kursów. Wykwalifikowany psycholog opiekuje się dziećmi, młodzieżą lub kompletnymi rodzinami. Dowolna psychoterapia bazuje na jednostkowym podejściu. Poza tym psycholog prowadzący współpracuje również z psychiatrą. Firma chce zaoferować terapie jak największej grupie osób. Z tego powodu gwarantuje terapie również w językach angielskim i niemieckim. Efektywna terapia jest dopasowywana do pacjentów w rozmaitej kondycji życiowej: w niespodziewanych trudnościach czy pogłębiających się anomaliach. Wszyscy, którzy podejrzewają, że zachodzi u nich coś niezdrowego mogą tu przyjść, a wróci im spokój wewnętrzny.

Szczegóły strony www.humani.pl:

Podlinkuj stronę www.humani.pl:

Psycholog Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Odwyk alkoholowy »

  Niepowtarzalna okazja - obniżka cen dla naszych pacjentów. Doskonały ośrodek leczenia uzależnień w woj. małopolskim. Potrzebujesz pomocy dla samego siebie albo dla swoich przyjaciół, rodziny ? Proponujemy konsultacje, terapię uzależnień, terapie współuzależnionych oraz DDA, warsztaty terapeutyczne, mitingi AA, czyli spotkania z trzeźwiejącymi alkoholikami, odtrucie organizmu. Posiadamy najlepsze warunki dla leczących się w naszym prywatnym ośrodku terapii stacjonarnie. Jesteśmy po to by Ci pomóc toteż wejdź na naszą stronę, zapoznaj się w wiadomościami oraz skontaktuj się. Pomożemy Tobie zwalczyć nałogowy kłopot, staniesz się ponownie szczęśliwym człowiekiem spoglądającym z optymizmem na kolejny dzień. Zapraszamy do naszego ośrodka.

  Termin dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapie Białystok »

  Na stronie www Centrum Edukacji i Terapii HUMANUM odszukacie Państwo wiadomości na takie tematy jak postacie pomocy psychologicznej oferowane przez nasz zespół ekspertów. Wyszukacie też wiadomości o samym zespole, jaki jest w nieustającej gotowości by służyć Państwu pomocą. Jeżeli jest Wam konieczna taka właśnie pomoc, nasi specjaliści postarają się takowej Państwu w każdej chwili.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Głogów »

  W życiu doświadczamy zarówno tych dobrych, jak i złych rzeczy. Często różne trudności przeszkadzają nam żyć, tak jakbyśmy chcieli. Psycholog dziecięcy Głogów, pomaga pokonać te przeszkody. Nie sztuką jest przeżyć życie, sztuką jest sobie pożyć, osiągnąć pełnię. Na każdego człowieka patrzę przez pryzmat jego pozytywnych cech i zasobów, stąd nazwa POSITIVE. Gdy dostrzeże się w drugiej osobie piękno, staje się ono ważniejsze niż reszta. Pomoc kierowana jest do: dorosłych, małżeństw, par, dzieci.Trudności z którymi pracuję dotyczą: ? lęków? depresji? nadpobudliwości? stresu? niskiego poczucia własnej wartości? problemów w komunikacji? psychosomatyki (bólami głowy, brzucha, itp.)? agresji? zaburzeń odżywiania (otyłość, anoreksja, bulimia)? chronicznego zmęczenia? wypalenia zawodowego? zaburzeń snu? problemów wychowawczych? traumyDiagnoza: ? intelektu? trudności szkolnych? uszkodzeń mózgu? osobowości? ocena rozwoju psychomotorycznego dziecka do 3r.ż.Terapia: ? dzieci z trudnościami w nauce? terapia pamięci, logicznego myślenia dla osób starszych, po wylewach, urazach głowy

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Psychoterapia Gdynia »

  Jestem psychoterapeutą i trenerem w trakcie certyfikacji w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, gdzie także podlegam superwizji. Mam doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem zdobyte jako psycholog i psychoterapeuta w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni.

  Oferuję konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną w języku polskim i angielskim dla osób dorosłych i młodzieży(od 15 roku życia) a także terapię par.

  Zapraszam
  Mateusz Grygiel
  psycholog gdynia

  Termin dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wczasy odchudzające »

  Rezydencje Raj, Brzozy i Feniks to umiejscowione w Nałęczowie trzy ośrodki odnowy biologicznej, które polecają odpoczynek, odprężenie, całą paletę zabiegów upiększający. Dla tych, którzy potrzebują utraty zbędnych kilogramów i dbałości o swoją zewnętrzną powłokę, Ośrodek Spa przygotował specjalne programy pobytów dwudniowych oraz pięciodniowych. Klienci nadzwyczaj chwalą sobie wczasy wyszczuplające z dietą dającą 1000kcal na dobę. Kuracjusze uprawiają sporty. Do programu tych wczasów należą poranne marsze z kijami oraz ćwiczenia na stole izometrycznym. Sama kuracja odchudzania składa się z 3 etapów: liposukcja ultradźwiękami, endermologia oraz ujędrnianie skóry za pomocą fal radiowych. W ofercie ośrodków odnowy biologicznej dla każdego jakiś ciekawy zabieg. Promocyjne pakiety pobytowe!

  Termin dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Witaminy »

  Witaminy pełnią bardzo istotną rolę w naszym organizmie. Mają wpływ na cudowną skórę, silne paznokcie oraz włosy, polepszają odporność jak też dodatnio oddziałują na metabolizm różnorakich związków w naszym organizmie. Posiadając wiedzę na ich temat na pewno poczniemy bardziej dokładnie selekcjonować elementy naszego jadłospisu, a w konsekwencji będziemy zdrowsi, radośniejsi a także pełni werwy do działania. Witryna witaminy-info.com.pl jest znakomitym miejscem, by powiększyć swoją wiedzę z zakresu witamin. Zostały przedstawione na niej wszystkie witaminy, ich występowanie, skutki nieodpowiedniej ich ilości oraz nadmiaru oraz wpływ na organizm człowieka. Warto pozyskać tą wiedzę i wdrożyć ją w powszednim życiu.

  Termin dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Kraków »

  Gabinet psychoterapeutyczny oraz gabinet psychiatryczny świadczy pomoc zarówno dla pacjentów cierpiących z powodu problemów psychicznych, ale także dla specjalistów chcących podnieść swoje kwalifikacje. Ten sprawdzony krakowski psychiatra to specjalista konsekwentnie dbający o to, aby prowadzona przez niego terapia była maksymalnie efektywna. Jednym ze sposobów pomocy pacjentom jest superwizja psychoterapii prowadzonej przez innych specjalistów mająca na celu gruntowną analizę zarówno procesu leczenia, ale także stosunków na linii psychiatra-pacjent. Profesjonalnie prowadzona superwizja obejmuje sferę wzmacniającej, formacyjnej i normatywnej.

  Termin dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Poznań »

  Ośrodek Psychologiczny MIND proponuje następujące usługi: psychoterapia indywidualna oraz grupowa, wsparcie psychologiczne jak również szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, jak również szkolenia menadżerskie i sprzedażowe. Propozycja adresowana jest do zainteresowanych osób z Poznania, Wrześni, Środy, Gniezna jak również sąsiadujących miejscowości. Psychoterapeuta, z którym się nasi klienci spotkają, jak również reszta zespołu, to kompetentni specjaliści będący najlepszym gwarantem wysokiej jakości naszych usług. Jesteśmy nastawieni na dalece zindywidualizowany system działania, dopasowany do wymagań poszczególnych klientów. Gwarantujemy pełną dyskrecję jak również przyjazną atmosferę.

  Termin dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Psychoterapeuta Lublin - Agata Poręba »

  Terapia psychologiczna Lublin - poradnia Agaty Poręby prowadzi wszechstronną pomoc w sytuacji problemów w życiu codziennym rozmaitego rodzaju zaczynając od depresji po aktywizację bezrobotnych.

  Agata Poręba jako wykwalifikowany psycholog oraz psychoterapeuta niesie pomoc osobom pełnoletnim jak również w wieku dziecięcym i młodzieży. Wizytę umówić można w w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży oraz w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Psycholog Agata Poręba pracuje także jako nauczyciel akademicki. Współpracuje także z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, a także projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bez pracy. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z wytycznymi które znajdują się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W swej pracy dobro Klienta stawia na pierszym miejscu. Odwiedzając jej poradnię można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ofercie poradni znajdziemy ponadto szkolenia i warsztaty. Poradnię Agaty Poręby warto polecić, ponieważ oferowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi dobre rezultaty. Wypada też dodać, iż Agata Poręba stale poszerza swą wiedzę w aspekcie psychologii w toku studiów doktoranckich.

  Termin dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Miejsce Dobre Terapii - psycholog »

  Psychoterapia nie jest wcale kwestią prostą. Psychoterapia prowadzona jest przez kwalifikowanych psychoterapeutów. Tu na pewno psychoterapia Lublin - Miejsce dobrej terapii, poradnia posiadająca odpowiednie upoważnienia i znaczne doświadczenie może Ci wspomóc. Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że psychoterapia to pewna okazja, by wrócić do codzienności bądź uporać się z problemami - wpadnij na opisywaną witrynę internetową. Nie uczęszczaj do poradni, która ma mizerną reputację czy też krzywdzi, zamiast pomagać. Na wskazanej witrynie internetowej odszukasz wszystkie informacje dotyczące pracy psychologa oraz jego możliwości. Błyskawicznie przekonasz się, że psychoterapia jest naturalnie dla Ciebie. Nie zwlekaj oraz już dziś skorzystaj z wsparcia.

  Termin dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »