SEO

Wynajem sal Sala szkoleniowa Wrocław

Wynajem sal Sala szkoleniowa Wrocław Wynajem sal, sala konferencyjna, sala szkoleniowa sala komputerowa Wrocław. Sale mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych.
Proponujemy Państwu nowoczesną, ergonomiczną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 25 m2, dla sześciu osób i trenera/szkoleniowca oraz nowoczesną, ergonomiczną, przestronną salę szkoleniowo - komputerową o powierzchni 75 m2

Szczegóły strony www.afkszkolenia.pl:

Podlinkuj stronę www.afkszkolenia.pl:

Wynajem sal Sala szkoleniowa Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konferencje »

  Nowoczesne i klimatyzowane sale mają swój wkład w osiąganiu sukcesu szkoleń i konferencji. Wyszukujemy dla Państwa odpowiednich obiektów konferencyjnych w atrakcyjnym położeniu na obszarze całego kraju. Organizujemy konferencje nad morzem, na Pojezierzu, w górach, w malowniczo położonych pensjonatach i luksusowych hotelach Spa. Wspieramy realizację planu, doręczamy pożyteczne narzędzia, materiały konferencyjne oraz foldery promocyjne.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z wywierania wpływu »

  Taki temat jak wywoływanie perswazji zdoła być przedmiotem, jaki zdoła spowodować rozwój niejednej firmy. W szczególności mają wiedzę o tym sprzedawcy, którzy pracowali przed przebyciem szkolenia z wywieraniu perswazji i w czasie po odbyciu owego szkolenia. Postawa do Konsumenta tak żeby nie ujrzał subtelnej namowy, żeby pomoc w podjęciu korzystnej decyzji była prawie niewidoczna. Bieżącego idzie się wyszkolić. Zapraszamy na witrynę firmy, jaka specjalizuje się w tego wariantu szkoleniach. Na witrynie informacje o firmie i niewątpliwie dane o tychże szkoleniach z wywoływania wpływu.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia biznesowe »

  Szkolenia biznesowe w dzisiejszych czasach mogą ofiarować każdej firmie wielką przewagę nad resztą firm. Co fascynujące to dotyczy to każdej płaszczyzny biznesu. W związku z tym coraz więcej jednostek prawdopodobnie sięga po ten typ szkoleń. Dzięki nim pracownicy poddani szkoleniom pozyskują dla przykładu najaktualniejsze metody perswazji. Chcesz prześcignąć konkurencję? Zapraszamy na naszą stronę www.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z coachingu »

  Szkolenia z coachingu są tym co daje nam przewagę nad innymi w biznesie. Co istotniejsze dotyczy to każdej sfery biznesu. O ile wypatrujesz solidnej firmy szkoleniowej, która przeszkoli pracowników z Twojej firmy, to prosimy o zaznajomienie się z naszą kompletną ofertą szkoleń, którą usytuowaliśmy dla Państwa na naszej stronicy. Po zaznajomieniu się z tekstami będziecie Państwo mogli niezwykle prosto podjąć ewentualnie wole o nawiązaniu współpracy z nami.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z coachingu »

  Szkolenia z coachingu są tym co daje nam przewagę nad innymi w biznesie. Co istotniejsze dotyczy to każdej sfery biznesu. O ile wypatrujesz solidnej firmy szkoleniowej, która przeszkoli pracowników z Twojej firmy, to prosimy o zaznajomienie się z naszą kompletną ofertą szkoleń, którą usytuowaliśmy dla Państwa na naszej stronicy. Po zaznajomieniu się z tekstami będziecie Państwo mogli niezwykle prosto podjąć ewentualnie wole o nawiązaniu współpracy z nami.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, Wdrożenia ISO 9001, 14001, 27001 ? CZJ INFOX »

  Centrum Zarządzania Jakością INFOX SP. Z O.O. podaje w swojej ofercie całościowe usługi szkoleniowe i doradcze z aspektu Norm ISO 9001, 14001, 27001. Mianowicie szkolenia ISO, wdrożenia ISO analizy systemu. Wdrażamy zarówno najpopularniejsze systemy: zarządzania jakością wg ISO 9001, zarządzania środowiskowego wg ISO 14001 oraz systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji wg ISO 27001. Świadczymy także usługi wdrożenia ISO 9001 w placówkach służby zdrowia. Nieprzerwanie realizujemy szkolenia dla pełnomocników i auditorów ISO 9001,14001.www.iso.czj-infox.pl

  Termin dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ośrodków Szkolenia Kierowców »

  Zapraszamy do ogólnopolskiego portalu szkół nauki jazdy. Portal przeznaczony jest nie tylko dla Ośrodków szkolenia kierowców ale również dla kandydatów na kierowców. Jeżeli jesteś właścicielem, kierownikiem czy instruktorem OSK możesz za darmo zareklamować swoje usługi które będą widoczne w twoim mieście, województwie lub w skali kraju. Jeżeli zamierzasz w najbliższym czasie iść na kurs prawa jazdy to tutaj możesz poszukać szkoły która będzie ci najbardziej odpowiadać pod względem, lokalizacji, ceny, wyposażenia lub instruktorów. Zapraszamy

  Termin dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary emisji do atmosfery »

  Poszukujesz laboratorium, które zorganizuje dla Twojej firmy wszelkie badania czynników szkodliwych? Znakmicie trafiłeś, kompleksowo prowadzimy wszelkie pomiary emisyjne, dzięki czemu możesz być bezdyskusyjny na wypadek oględzin ze strony instytujcje upoważnioną. Do każdego kontrahenta podchodzimy w sposób indywidualny. Preferujemy tylko dobre technologie, proponując jednocześnie konkurencyjne ceny, niższe w porównaniu do pozostałych zakładów certyfikowanych przez PCA. Zapraszamy do nawiązania współpracy.

  Termin dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia otwarte sprzedażowe cena »

  Ostanie parę lat pokazało jak ważnym narzędziem wpływu - na człowieka również instytucję, w której funkcjonuje - mogą być szkolenia pracowników, i to niezależnie od branży bądź sektora - niepublicznego ewentualnie państwowego. Szkolenia stały się dla kierownika najrozsądniejszą propozycją skierowaną do zatrudnionego szukającego subiektywnej ścieżki progresu nie jedynie profesjonalnego jednakowoż i osobistego. Aktualnie na rynku edukacyjnym zachodzi podniecająca konwersacja nad aktywnościami harmonizowania rynku szkoleniowego. Zaproponowano sporządzenie zbiorowej formy firm szkoleniowych, wydawanie dyplomów dla firm treningowych także trenerów, przygotowywanie ogólnych standardów plus spisanie regulaminu etyczności zawodowej. Świadomość o tworzeniu standardów szkoleniowych odwołuje się do potrzeby zintensyfikowania troskliwości o jakość zamierzeń oświatowych. Rynek usług edukacyjnych powiększa się w Polsce żywo plus w sposób impulsywny. Mnożą się reklamacje na podkopywanie szkoleniowców, zaś ludzie przedsięwzięć narzekają na niewłaściwą formę wybranych oferowanych im szkoleń i brak wypróbowanych deklaracji o wartości poszczególnych firm treningowych. Ostra rywalizacja na sektorze szkoleniowym owocuje zwyrodnieniami. Nie bez znaczenia jest też odpłatność warsztatu. Jeżeli chodzi o szkolenia zewnętrzne sprzedażowe cena jest szczególnie zróżnicowana. Im silniejsze nasycenie rynku, tym poważniejsza konkurencja cenowa na rynku szkoleń. Wypada jednocześnie pamiętać, że wzorce szkoleniowe to jeszcze sposób na podtrzymanie wysokiego poziomu usług edukacyjnych z pamięcią o partycypancie szkolenia. Niejednokrotnie, w powszechnym rozumieniu, podniosłe modele dotyczące szkoleń, odnoszono do bazy lokalowej względnie do atrakcyjnych miejsc (Hiszpania, Majorka), ewentualnie późnych rautów i hulanek. Tymczasem, myślenie w kategoriach norm oraz wytycznych ustalających kanony, dotyczy zarówno profesjonalizmu indywidualnych instruktorów, jak również uważania określonych niezastąpionych kroków związanych z realizacją trenowania. Przynależą do nich, m. in. precyzyjne wyznaczanie motywów szkolenia poprzez rozpoznawanie potrzeb edukacyjnych, z uwzględnieniem specjalistycznych narzędzi i technik. Asortyment odpowiednich strategii dodatkowo technik kształcenia, upowszechnianie priorytetu szkolenia także jego weryfikacja poprzez formy proporcjonalne również prawdziwe. Poniektórzy uważają, że kształcenie, jakie nie ma wcześniej jednoznacznie stwierdzonej misji, celu dodatkowo kalendarza (scenariusza) również zrobionych dokumentów dla partycypantów, to inicjatywa niezawodowców, którzy mogą w niebezpieczny sposób dla partycypantów szkoleń uprawiać metody sekciarskiego wpływu tudzież manipulacji.

  Termin dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs masażu tkanek głębokich »

  Masaż tkanek głębokich w chwili współczesnej jest najbardzdiej obleganym kształceniem na rynku, bowiem masaż jest podstawą w terapii, a masaż tkanek głębokich kieruje prym wśród wwszystkich rodzaji masażu.

  „Świat się kręci” - kształtujemy się z dnia na dzień, a placówek czy kompetentnych klubów sportowych powstaje coraz to więcej, a jak w jakichś okręgach Polski idzie to wolniej to insfrastruktóra obecnych klubów ulepsza się na lepsze i zatrudniani są rehabilitańci z nader kolosalną wiedzą. Dlatego też warto podnosić jakość swoje sztuki i wykonać tkanki głębokie kurs, albo różny pochodny przebieg masażu.

  Termin dodania: 12 10 2015 · szczegóły wpisu »