SEO

Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Katowice.

Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Katowice. Biuro Rachunkowo ? Podatkowe KAWECCY s.c.

Tel. 509050305, 505100668.

www.kaweccygroup.pl


PROMOCJA.:
KAŻDEJ NOWEJ FIRMIE ROZPOCZYNAJĄCEJ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB ZMIENIAJĄCEJ BIURO RACHUNKOWE PROPONUJEMY OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ - 2 MIESIĄCE GRATIS.


Biuro Rachunkowe KAWECCY s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie.

Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie zawodowe OC.

Reprezentujemy Klienta przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Powiadamiamy o ważnych terminach za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail lub SMS. Na życzenie Klienta oferujemy bezpłatny odbiór dokumentów. Doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych na każdym etapie świadczenia usługi.

Świadczymy usługi z zakresu:

podatkowej księgi przychodów i rozchodów
ksiąg rachunkowych
ryczałtu ewidencjonowanego
rejestru zakupu i sprzedaży VAT
ewidencji środków trwałych i wyposażenia
deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
sprawozdań finansowych
dokumentacji i rozliczeń z ZUS
obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
wyprowadzania zaległości podatkowych
sprawozdań statystycznych do GUS
rocznych zeznań podatkowych
pomocy przy rozpoczęciu działalności
innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

Rozliczamy transakcje krajowe, unijne, eksport i import.
Obsługujemy spółki z o. o., spółki cywilne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.
Wśród naszych klientów znajdują się między innymi firmy z branży finansowej, medycznej, budowlanej, transportowej, projektowej, sklepy internetowe.

Prowadzimy firmy z terenu woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Katowice.

Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek.

Naszą specjalnością są rozliczenia podatkowe w:

Niemczech
Wielkiej Brytanii
oraz Holandii.

Wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne budynków i lokali.

http://www.kaweccygroup.pl

Kaweccy s.c.
ul. Podwale 2
42-500 Będzin
woj. śląskie
tel. 509 050 305, 505 100 668
tel/fax: 32 761 98 97
www.kaweccygroup.pl

Szczegóły strony www.kaweccygroup.pl:

Podlinkuj stronę www.kaweccygroup.pl:

Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. Katowice.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgowa warszawa »

  Gorąco polecam biuro rachunkowe Warszawa Ewa Korbasińska. Bardzo dobrze realizowane zlecenia podatkowe od początku w miłej i przyjaznej, kameralnej klimacie. Firma nie tylko profesjonalnie wypełni księgi rachunkowe ale również powie jak zacząć firmę, krok po kroku. Można liczyć zarazem na dokładne wykonanie polecenia, jak i również na pomocnictwo w tematyce podatków. Osobiście kieruję małą firmę remontową i nie muszę się zamartwiać o niedotrzymanie terminu przedłożenia formularza podatkowej czy luk w księgach rachunkowych. Pani Ewa bardzo skrupulatnie uzupełnia papiery i bez wahania telefonuje o jakichkolwiek niedociągnięciach i brakach. Kobieta zna się na rzeczy. Jej witryna internetowa to http://ewakorbasinska.pl

  Termin dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podatki Rzeszów »

  Mamy do zaoferowania usługi rachunkowe dla firm bardzo małych, średnich, bardzo dużych oraz osób prywatnych z całej Polski. Witamy Państwa serdecznie . Chcemy Państwu zaoferować usługi naszej firmy. Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie zaprasza Państwa do zaznajomienia się z różnorodną propozycją usług naszego biura.

  Termin dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rzeszów »

  Zapraszamy do naszego biura czy też polecamy rozmowę telefoniczną przedsiębiorstwom z całej Polski. Dzięki nam będziesz posiadał dojście do wykwalifikowanej obsługi księgowo-prawnej. Umożliwiamy dodatkowo prowadzenie księgowości za pomocą kanałów kontaktowych takich jak Internet . Zapraszamy do współpracy. Biuro rachunkowe DORADCA z Rzeszowa ma do zaoferowania swoje usługi skierowane do dużych podmiotów jak też osób prowadzących działalność gospodarczą. Nasza oferta jest kompleksowa - doradzimy w sprawie podatków, oferujemy dodatkowo doradztwo prawne oraz prowadzenie ksiąg rachunkowych.

  Termin dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  W naszej firmie zatrudniamy tylko doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników, z wieloletnim stażem w swoich specjalizacjach. Każde z naszych biur regionalnych zatrudniony jest kierownik oraz kilku samodzielnych księgowych, którzy zawsze są do dyspozycji naszych klientów. Współpracując z nami klient nigdy nie pozostaje w sytuacji, w której nie ma możliwości skontaktowania się z jednym z naszych specjalistów. Gdy nie ma jednego, zawsze jest ktoś inny, który może odpowiedzieć na Państwa pytania i wątpliwości.

  Termin dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Jopix jest firmą działającą na polskim rynku od 2010 roku. Założycielka, Jolanta Poziemska świadczy usługi księgowe Warszawa. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu, swoim klientom może proponować usługi w zakresie rachunkowości, finansów oraz obsługi kadrowo-płacowej firm o odmiennych profilach działalności i zróżnicowanej formie prawniczej. Usługi księgowe Warszawa gwarantują największy stopień profesjonalizmu i braterską aurę w styczności z klientami. Zachęcamy do odwiedzania siedziby biura.

  Termin dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowy online »

  Księgowość internetowa twój świadomy wybór!

  Księgowość online to aplikacja przygotowana na potrzeby obecnego świata biznesu. Każda firma pragnąca znacząco zmniejszyć swoje rozchody na starodawną księgowość wymuszającą poszukiwania odpowiedniej księgowej tudzież księgowego czy biura księgowego stara się wynaleźć inne innowacyjne rozwiązanie. Takim bez namysłu jest aplikacja internetowa księgowość online zawierająca w sobie funkcje wystawiania faktur VAT czy powadzenia książki przychodów i rozchodów firmy.

  Na pewno myślisz dlaczego firmy w obecnych czasach wybierają takie programy? Tutaj pojawia się magiczne słowo wynagrodzenie! Otóż każdy oszczędzającyKowalski patrzy na swój budżet, a także budżet swojej firmy. Program internetowy księgowość online jest dla niego tanim i wygodnym rozwiązaniem. Dzięki takiemu sposobowi na księgowość oszczędza on także swój czas. Dzięki temu programowi może załatwić swoje sprawy rachunkowe nie wychodząc do biura rachunkowego.

  Prawdopodobnie już poznałeś moje stanowisko w sprawie uproszczonej księgowości. Polecam Ci żebyś już dziś skorzystał z tej atrakcyjnej dla Twojej firmy oferty księgowości online i cieszył się z korzystania z naszego produktu!

  Termin dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Ząbki Marki Targówek Nieporęt Tarchomin podatki księgowość »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojej firmy

  Świadczone usługi:
  - zakładanie działalności gospodarczej/spółki;
  - prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) albo podatkowej księgi przychodów i rozchodów, a dla ryczałtowców - ewidencji przychodów;
  - rozliczanie w zakresie podatku dochodowego i VAT;
  - profesjonalna obsługa płac i rozliczeń z ZUS;
  - sporządzanie sprawozdań finansowych.

  Dodatkowe atuty firmy:

  Możliwość dojazdu do klienta gratis
  Niskie ceny
  Pomoc w szukaniu oszczędności rachunkowo-podatkowych
  Przy długotrwałej współpracy, bezpłatna pomoc w założeniu firmy
  Kompleksowe usługi (księgowość, ZUS, VAT, CIT, PIT)

  Termin dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem wirtualnego biura »

  Polskie Towarzystwo Edukacji Ekonomicznej i Bezpieczeństwa w Biznesie oferuje nowo powstającym firmom usługę wirtualnego biura i wirtualnego adresu .
  Wirtualne biuro to nowoczesne i tanie rozwiązanie zapewniające profesjonalną i szybką obsługę biurową. Wirtualne biura to całościowe rozwiązania dla firm, które dysponując niewielkim środkami chcą zapewnić swoim klientom profesjonalna i szybką obsługę. Wirtualne biura prowadzone są zazwyczaj przez firmy doradcze, które są w stanie zaoferować dodatkowe usługi z zakresu zarządzania, finansów, prawa, doradztwa personalnego czy spraw organizacyjnych, które w znaczny sposób usprawnią działanie Twojej firmy.
  Wirtualne biuro dopełni prestiżu Twojej firmy, zapewni jej profesjonalność i bezpieczeństwo a Tobie pozwoli skupić się wyłącznie na jej efektywnym rozwoju.
  Wirtualne biuro jest rozwiązaniem inowacyjnym, wygodnym i niedrogie. Za kwotę 200-300 złotych miesięcznie otrzymać można adres podmiotu w atrakcyjnej Warszawskiej lokalizacji. Na adres ten dostarczana będzie korespondencja.

  Termin dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Jesteśmy firmą zajmującą się w usługach rachunkowych nasze biuro rachunkowe zapewnia obsługę księgowo-podatkowąoraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w oparciu o wymogi ustawy o rachunkowości
  Nasze Biuro rachunkowe dla firm trudni się kompetentną obsługą w zakresie prac rachunkowych, a oprócz tego finansowych.
  Pośród idei biura rachunkowego spotkają państwo m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, fiskalnych ksiąg dochodów i rozchodów, dokonywanie raportów i sprawozdań pieniężnych oraz analiz pieniężnych.

  Termin dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe bytom »

  Zależy Ci na dobrze prowadzonej księgowości w Twoim biznesie? Potrzebujesz nie kiedy bieżącej porady w różnych kwestiach związanych z prawem i księgowością? Postaw na fachową pracę i pełne zaplecze doradców i szkoleniowców jakich posiada w swoich szeregach nasza błyskawicznie rozwijająca się firma. Biuro rachunkowe Bytom zaprasza do zapoznania się ze swoją rozbudowaną ofertą dostępną na powyższej stronie. W każdej firmie efektywnie prowadzona księgowość jest gwarancją bezproblemowego i dobrego funkcjonowania przez długie lata na rynku. Niejednokrotnie jednak nasi klienci poza standardowymi usługami jakie prowadziło nasze biuro rachunkowe Bytom, pragnęli czegoś więcej ? porady, systematycznego wsparcia w podejmowaniu niejednokrotnie decyzji w oparciu o prawniczą wiedzę i odpowiedni zakres wyszkolenia. Sprostaliśmy tym potrzebom i mamy przyjemność zaprezentować na naszej stronie ofertę kompleksową usług jakie posiada nasze biuro rachunkowe Bytom.

  Termin dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »