SEO

Notariusz Wrocław sobota

Notariusz Wrocław sobota Odszukanie w mieście Wrocław kancelarii notarialnej, która regularnie pracuje w weekend jest nie lada wyzwaniem. Warto skierować swoje krotki na ul. Sądową, gdzie prowadzi swoje biuro rejent Andrzej Tkaczyński zajmujący się sprawami z zakresu prawa cywilnego, nieruchomości, handlowego i spadkowego, przykładając do swojej pracy należytą staranność. Także dla takiej osoby jak notariusz sobota to dzień odpoczynku, ale są takie biura, które wtedy przyjmują strony, co pozwala dokonać czynności w ten dzień, nie przerywając pracy w tygodniu. Przed rejentem można spisać akt notarialny, zwierający w sobie umowę jak: intercyza, umowa sprzedaży, czy zamiany, albo umowa datio in solutum. Często u notariusza poświadcza się także podpisy lub kopie. W razie potrzeby można także zostawić w depozycie pieniądze lub dokumenty. Stosunkowo nową czynnością jest możliwość poświadczenia dziedziczenia (APD). Ważne jest, żeby korzystając z usług notariusz zadać mu wszelkie pytania i rozwiać swoje wątpliwości, tak żeby zawierana umowa była dla nas bezpieczna. Warto pamiętać, że godziny pracy kancelarii też są ograniczone, stąd na zawarcie kontraktu warto umówić się z odpowiednim wyprzedzeniem, nawet kilku dni. Pewne czynności mogą być jednak dokonane niemal ad hoc, jak poświadczenia odpisów czy podpisów. Wybierając rejenta nie warto kierować się ceną, a jakością świadczonych usług i przykładaną przez niego starannością.

Szczegóły strony www.tkaczynski.com:

Podlinkuj stronę www.tkaczynski.com:

Notariusz Wrocław sobota

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz Wrocław »

  Firma oferuje swoją pomoc notarialną w różnych dziedzinach życia. Zakres jej czynności to między innymi sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów oraz na żądanie stron: projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów. Ponadto firma trudni się spisywaniem protokołów, doręczaniem oświadczeń, a także przyjmowaniem na przechowanie: pieniędzy, dokumentów i papierów wartościowych. Każde zlecenie przyjęte przez firmę to jednocześnie fachowa usługa.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Katowice »

  Poszukujesz doświadczonego notariusza z samego serca miasta Katowice? Zapraszamy na stronę Pana Adama Robaka. Odnajdziesz na niej niezbędne dane kontaktowe, godziny działania kancelarii, jak i adres. Czynności notarialne wykonywane są wewnątrz kancelarii, jeśli natomiast oczekuje tego sytuacja masz szansę wnioskować o odbycie jej gdzie innej. Warunkiem jest odpowiednie uzasadnienie. Bardzo prosimy, by przed pojawieniem się u notariusza skontaktować się w celu ustalenia terminu i godziny spotkania. Znacznie usprawnia to działanie kancelarii.

  Termin dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Standardem w funkcji każdego notariusza powinna być niezawodność, staranność oraz całkiem obiektywne podejście do zleconych zleceń. W konstrukcjach małopolskiej aktywności, w tym charakterze, my wychodzimy nad te elementarne kanony. Ponieważ prócz tego oferujemy zrealizowanie czynności w miłej aurze oraz w luksusowo urządzonych wnętrzach krakowskiej siedziby. Dodatkowo u naszych kompetentnych prawników wolno zasięgnąć darmowej informacji dotyczącej czynności notarialnych, koniecznych dokumentów, odpisów tudzież aktów przeróżnego rodzaju.

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze w Krakowie »

  Kancelaria notarialna to przeważnie położenie gdzie pracuje nie tylko rejent ale także kilku innych prawników wspierających jego odpowiedzialną profesję. Część spośród nich może być aplikantami, jacy nabywają umiejętności konieczne do zdania egzaminów profesjonalnych, a ułamek asesorami notarialnymi. Wielu prawników oraz bezpośredni dozór nad nimi kierowany przez biegłego rejenta umożliwia znacząco skrócić czas oczekiwania na przeprowadzenie potrzebnych nam akcji notarialnych, bez utraty jakości, co więcej zachowując pełne bezpieczeństwo.

  Termin dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal informacyjny dla studentów prawa »

  Jesteś studentem prawa? Szukasz informacji prawnych? Pragniesz codziennie czytać interesujące artykuły prawne i udzielać się na forum prawnym? Szukasz informacji o imprezach dla studentów prawa? Obowiązkowo odwiedź nasz portal prawny stworzony z myślą o studentach prawa. Każdego dnia świeże informacje, artykuły, humor, ogłoszenia i wiele więcej. Nie zwlekaj ani chwili dłużej i odwiedź nasz portal prawny! Korzystając z naszego portalu masz gwarancję, że nie przegapisz żadnej istotnej informacji z świata prawa! Studenci prawa - łączmy się!

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rozwodowe w Poznaniu »

  W Kancelarii wykreowaliśmy następujące zespoły: prawa bankowego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawa spółek oraz działalności gospodarczej, prawa własności przemysłowej, autorskiego i prawa IT, prawa konkurencji i antymonopolowego, prawa obrotu nieruchomościami, postępowań sądowych, prawa upadłościowego, egzekucji należności, prawa rolnego i ochrony środowiska, prawa medycznego.Świadczy możliwość awansu zawodowego i zdobycia bogatego doświadczenia.Na skutek umiejętności zespołów specjalnościowych jesteśmy w stanie zaoferować naszym interesantom generalną obsługę prawną na najwyższym pułapie.Kancelaria Renata Urowska i Wspólnicy to jest prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Wrocław »

  Wrocławska kancelaria Radcy Prawnego Ewy Jagodzińskiej-Antczak specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz w sprawach spadkowych. Adwokat Wrocław oferuje Państwu specjalistyczne poradnictwo, pomoc przy sporządzaniu pism procesowych, a głównie fachową reprezentację przed sądami.Podział majątku wspólnego małżonków - Adwokat Wrocław wspiera swych klientów w zazwyczaj żmudnych i długotrwałych postępowaniach o podział majątku objętego dotychczas wspólnością majątkową małżeńską. Wymaganie dokonania takiego podziału istnieje zawsze wówczas, gdy łącząca dotychczas małżonków wspólność ustaje. Ma to miejsce m.in. w przypadku: rozwodu, śmierci jednego z małżonków, orzeczenia separacji, unieważnienia małżeństwa, ustanowienia rozdzielności majątkowej między małżonkami, ubezwłasnowolnienia jednego z małżonków, ogłoszenia upadłości jednego z małżonków. W postępowaniu o podział majątku wspólnego istnieje sposobność ustalenia nierównych udziałów małżonków w majątku wspólnym, jak i rozliczenia wydatków i nakładów, jakie poczynione zostały z majątku wspólnego na majątki osobistemałżonków lub z majątków osobistych na majątek wspólny. Przeważnie umożliwia to na dokonanie podziału majątku zgromadzonego w czasie trwania małżeństwa w sposób bardziej sprawiedliwy niż w danym przypadku byłby podział pół na pół.

  Termin dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radzińska Toruń »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której podstawowy zadaniem jest niedopuszczenie do powstania sporu prawnego. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, dobrze wiem jak chronić Państwa interesy przed nieprzewidywanymi okolicznościami. Mogą zaufać Państwo mojej nieograniczonej znajomości przepisów prawnych i moim zdolnością fachowego działania.
  Jako doświadczony notariusz dokonuję czynności notarialne, związane z:- redakcją aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;- dostarczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;- przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych. Kancelaria notarialna w Toruniu odpowiada na potrzeby swoich Klientów. Profesjonalny i rzetelny notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług notarialnych. Gwarantujemy skuteczność i szybkość w działaniu.

  Termin dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Toruń »

  Nasza kancelaria notarialna opiera się na niezmiennych wartościach i szerokiej znajomości przepisów prawa. Przez długi czas zdobywaliśmy doświadczenie w prowadzeniu różnych spraw i obecnie cieszymy się wysoką efektywnością w rozwiązywaniu problemów prawnych. Jesteśmy w stanie pomóc Tobie w każdej sprawie notarialnej.

  Kancelaria notarialna doradza w wszelkich sytuacjach związanych z wykonywaniem czynności prawnych. Po za tym, podobnie jak każdy notariusz, zajmuje się zabezpieczeniem bezpieczeństwa prawnego swoich Klientów. Naszym priorytetem jest przede wszystkim zapobieganie konfliktom prawnym, będących wynikiem braku znajomości obowiązującego prawa, czy nieprawidłowego rozporządzenia majątkiem.

  Notariusz jako funkcjonariusz publiczny zobowiązuje się do starannego i profesjonalnego działania na rzecz wykonywanych obowiązów. W naszej kancelarii notarialnej Klienci mogą liczyć na szybkie podjęcie zlecenia i uczciwe sposoby rozliczeń finasnowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Termin dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »