SEO

Strony związane z hasłem 'biuro tłumaczeń':

 • Tłumacz niemieckiego »

  Drogi Kliencie, jesteś z miasta Pasym i poszukujesz tłumacza niemieckiego? Mamy dobrą wiadomość dla Was: obojętnie, gdzie mieszkacie, tłumacz niemieckiego sporządzi zlecone tłumaczenie ekspresowo i z ogromną dbałością, a nasze biuro tłumaczeń dostarczy je Tobie pod wskazany adres do dowolnej miejscowości: Tarnobrzeg, Łódź tudzież Inowrocław w dowolnym woj.: zachodniopomorskie lub pomorskie. Zresztą tłumaczenia przygotowujemy również z innych języków jak np. z norweskiego, tybetańskiego, angielskiego australijskiego, walijskiego, fińskiego, łotewskiego, pendżabskiego. Pliki można przesłać do tłumaczenia w najróżniejszych - również nietypowych - formatach elektronicznych jak na ten przykład (085 [85x85 dpi display font;Ventura Publisher]). Nasz elbląski oddział przedsiębiorstwa tłumaczeniowego współpracuje z translatorami z przeróżnych krajów: Andora,  Francja, Finlandia, Kongo. W wyniku tego ceny tłumaczeń z jednych języków są wysokie, a z innych niższe (luknij: Cennik tłumaczeń w odpowiedniej zakładce na portalu). Korzystamy stale ze wsparcia konsultantów (jak np. rybacy śródlądowi, szlifierz metali, projektant mody tudzież specjalista do spraw reklamy), którzy przetłumaczony dokument oceniają pod kątem merytorycznym. Z usług naszych korzystały dotychczas instytucje (na przykład Polski Kontyngent Wojskowy czy Zakład Ubezpieczeń Społecznych i zakłady z różnych branż (na przykład Przedszkola, Druk kart z życzeniami, Transport wodny, Cukrownie).

  Termin dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiego biura tłumaczeń LEKTOR. Na rynku działamy już z sukcesami od 1990 o czym świadczą liczne listy polecające wystawione przez naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia ustne, pisemne a także tłumaczenia przysięgłe z angielskiego i niemieckiego. Szczegółowa ofertę naszego biura tłumaczeń znajdą Państwo na stronie.

  Termin dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Świadomi faktu jak ważna jest jakość oferowanych tłumaczeń z ponad 10 letnim doświadczeniem śmiało możemy twierdzić, że jakość naszych usług stoi na najwyższym poziomie.

  Termin dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Wrocław »

  Angielsko-polski. Jest to najczęściej wykonywane zadanie jakie jest przeprowadzane, gdyż to właśnie większość pism, jest w języku angielskim. Niestety jednak mimo rozwijanej edukacji wciąż niewiele ludzi biegle włada tym językiem. Coraz więcej ludzi pragnących studiować jak również poznawać język odmienny wskazuje właśnie język angielski, wiąże się to z jego ogromną popularnością jak również konieczność na ludzi ze biegłością tego języka. Dlatego też tłumacz z języka angielskiego jest bardzo atrakcyjnym ostatnio ogłoszeniem prasowym w bardzo wielu rozmaitych gazetach a także w Internecie. Coraz więcej tworzy się różnorodnego wariantu miejsc w których jest wykonywane przekładanie tekstów, coraz więcej jest biur i agencji.

  Termin dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Jako doświadczona firma uważamy, że zadowolenie Konsumenta z usług jakie świadczy mu firma musi być przez cały czas najistotniejsze. Dotyka to każdej dziedziny, a wobec tego także tłumaczeń. Świadczymy naukowe i inne. Przetłumaczymy z naszego języka (i na nasz język) język czeski i inne. Pełny katalog obsługiwanych języków wynajdziecie szacowni Państwo na naszej stronie do odwiedzenia, której ogromnie zachęcamy.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • INTRASAD - biuro tłumaczęń »

  INTRASAD to biuro tłumaczeń wyspecjalizowane w tłumaczeniach przysięgłych dokumentów samochodowych. Biuro oferuje najniższe ceny tłumaczeń z języka niemieckiego, angielskiego, holenderskiego, włoskiego, francuskiego czy też duńskiego. Intrasad oczywiście nie tłumaczy tylko dokumentów samochodowych ale wszystkie inne pisma i to zarówno jako tłumaczenie przysięgłe czyli poświadczone przez tłumacza przysięgłego jak i tłumaczenie zwykłe.

  Termin dodania: 28 12 2018 · szczegóły wpisu »