SEO

Strony związane z hasłem 'dokumenty':

 • Tłumacze »

  Supertłumacz to biuro tłumaczeń z wieloletnią tradycją. Biuro zapewnia indywidualne podejście do realizacji przekładu każdego zleconego tekstu. Zawsze tłumacz dobierany jest do tekstu pod kątem wiedzy filologicznej, praktyki czy obeznania z dziedziną dokumentu. Tutaj tłumacz zapewnia perfekcyjną dokładność tekstu wyjściowego. Dane zleceniodawców podlegają restrykcyjnej ochronie. Wykwalifikowany tłumacz oferuje szybkie terminy realizacji zamówień.

  Termin dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Szukasz wzorów pism? Nie wiesz jak napisać testament, sprzeciw od wyroku czy umowę najmu? Koniecznie odwiedź nasz portal internetowy, w którym pobierzesz tysiące wzorów pism. Każdy wzór pisma zawiera szczegółowy opis i instrukcję wypełniania. Baza tysięcy dokumentów przygotowanych przez profesjonalnych prawników gwarantuje, że każdy odnajdzie w naszym portalu wzór pisma jakiego szuka. Nie zwlekaj ani chwili dłużej. Sprawdź nasz portal i pobieraj wzory pism. Zapraszamy także do naszej księgarni prawniczej, wyszukiwarki krs i bogatego, tematycznego serwisu prawnego.

  Termin dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy »

  Okres pracy profesjonalnego kierowcy jest solennie skonstatowany prawnie. Pojazdy zaopatrzone są w adekwatne oprzyrządowanie, z kolei prowadzący pojazd zobowiązani są do posiadania odpowiednich dokumentów. Taki dokument stanowi Karta Kierowcy. Wniosek o tę kartę można złożyć poprzez wypełnienie określonego formularza przez internet bądź korespondencyjnie. Karta kierowcy służy do gromadzenia informacji aby w momencie inspekcji można było ukazać rejestrowanie trasy. Nowinkę stanowi fakt, iż karta kierowcy jest dokumentem, który występuje jedynie w naszym kraju i nie posiada swych równoważników na obszarze innych krajów.

  Termin dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jesteśmy Agencją Pracy »

  Strona o zatrudnianiu obcokrajowców
  doradztwo, obcokrajowcy, konsultacje, zatrudnienie
  , Dobra praca, dokumenty, dokumentacja, praca w Polsce, biuro, rekrutacja pracowników

  Termin dodania: 10 10 2018 · szczegóły wpisu »