SEO

Strony związane z hasłem 'konta osobiste':

 • Ing Konto Konfort »

  ING Bank Śląski, to bez wątpienia, jeden z najbardziej liczących się polskich banków. Już miliony ludzi, zaufało Bankowi Śląskiemu, i trzeba przyznać, iż trudno dziwić się temu. W końcu oferta ING Banku Śląskiego, jest szalenie atrakcyjna. W szczególności warto zaznajomić się z ofertą banku, jeśli chodzi o konta. Wyróżnić można kilka rodzajów kont w ING Banku Śląskim, jednak na szczególną uwagę zasługuje Konto z Lwem Direct. Jest to zupełnie darmowe konto, także jego posiadacze, wcale nie będą musieli płacić za robienie przelewów, wypłacanie gotówki z bankomatów oraz za prowadzenie konta. Jak widać doskonale, warto posiadać konto w Banku Śląskim.
   

  Termin dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta w mbanku »

  Francuzi mają w zwyczaju mawiać, że, szlachectwo zobowiązuje". Podobnie jest w przypadku mBanku, który jest pionierem bankowości internetowej w Polsce. A to już do czegokolwiek zobowiązuje... Trzeba uznać, że mBank stara się wywiązać ze swoich obietnic. Bez ustanku modernizuje swoją ofertę, a przy okazji wprowadza do niej nowatorskie i bardzo innowacyjne rozwiązania. Najważniejszym tego przykładem są już nie indywidualne produkty, ale kompletna platforma walutowa, która zapewnia np. inwestowanie, ubezpieczania, oszczędzanie oraz dokonywanie tańszych nabytków przy płatności mTransferem. Na uwagę zasługują też standardowe usługi i produkty, m.in. konta oszczędnościowe, lokaty i karty debetowe.

  Termin dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta bankowe »

  Konto bankowe jest aktualnie produktem bankowym potrzebnym każdemu z nas, dlatego też jeżeli jeszcze nie mamy osobistego konta powinniśmy jak najszybciej zmienić ten stan. Spośród całej masy ofert dostępnych na naszym rynku warto lepiej zapoznać się z ofertą sporządzoną przez Inteligo. Proponowane przez bank rachunki osobiste cieszą się dużym zainteresowaniem klientów detalicznych o czym świadczą bardzo liczne badania i rynkowe raporty. Co więcej w cyklicznie sporządzanych porównaniach najlepszych rachunków rachunki oferowane przez Inteligo zajmują zazwyczaj wysokie pozycje. Zdecydowanie główną zaletą rachunku bankowego Inteligo jest fakt, że jest ono bardzo niedrogie. Wszelakie opłaty ograniczono tu do minimum. Aby lepiej zapoznać się ze wszelkimi szczegółami powinniśmy przestudiować tabelę opłat i prowizji, gdzie znajdziemy szczególnie interesujące nas dane. Jeśli poprzez posiadane konto nie planujemy wykonywać bardzo skomplikowanych i zaawansowanych operacji i ograniczymy się jedynie do dokonywania płatności kartą, nielicznych przelewów i wszystkich innych czynności i operacji, które zakwalifikować można jako podstawowe, możemy spodziewać się braku opłat.

  Termin dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »