SEO

Strony związane z hasłem 'prawo':

1 · 2 · następna strona »
 • Porady prawne »

  Porady prawne mogą się okazać pomocne wielokrotnie w Twoim życiu. Wielu z nas niejednokrotnie trafi na kłopoty prawne, z którymi nie będzie sobie w stanie na własną rękę poradzić. W takich chwilach dobrze jest skorzystać z porady prawnej jaką możesz uzyskać w naszym serwisie prawa. Prawnicy wyspecjalizowani się w różnych dziedzinach prawa, pomocni i doświadczeni, na pewno rozwiążą każdy Twój problem. Nie czekaj ani momentu dłużej, zaznajomj się z obszerną bazą wiedzy zgromadzoną w naszym portalu prawnym, a jeśli samodzielnie nie odnajdziesz odpowiedzi na trapiące Ciebie problemy - koniecznie skorzystaj z płatnej porady prawnej!

  Termin dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum prawne »

  Szukasz darmowej porady prawnej? Obowiązkowo odwiedź nasze forum prawne, na którym odnajdziesz porady doświadczonych prawników. Wiele tematów, tysiące udzielonych porad i wielu zadowolonych użytkowników. Nasze forum prawne daje możliwość uzyskania darmowej porady prawnej w kilka minut. Zapytaj prawnika, rozwiąż nurtujące Ciebie problemy. Zobacz nasze forum prawne już teraz i zobacz jak łatwo możesz dziś uzyskać darmową poradę prawną. Forum prawne - zapraszamy!

  Termin dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozew grupowy »

  Czujesz się pokrzywdzony przez dużą firmę? Obawiasz się, że w pojedynkę nie będziesz w stanie wyegzekwować swoich praw? Chcesz wspólnie z innymi oszukanymi osobami dochodzić swoich racji? Obowiązkowo sprawdź nasz serwis, w którym znajdziesz wszystkie informacje na temat pozwów zbiorowych i postępowania grupowego. Treści przygotowane przez fachowych prawników, obszerna baza wiedzy i informacji - to wszystko na wyciągnięcie Twojej ręki.

  Termin dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Płock »

  Zapraszamy na naukę jazdy, oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu nauki jazdy, posiadamy nowe samochody oraz miłych szkoleniowców którzy posiadają odpowiednie szkolenie, dzięki naszej szkole jazdy zdasz bez problemu i szybko egzamin. Zapisz się już dzisiaj posiadamy najniższe ceny w województwie. Odwiedź naszą stronę internetową i zapisz się na kurs prawa jazy.
  Nauka jazdy płock zapewni ci komfortowe przygotowanie do egzaminu

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć). Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.link text

  Termin dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Bydgoszcz »

  Masz w planach zdobyć prawo jazdy? Nauka jazdy Start-Car z Bydgoszczy oferuje szkolenia kat. A, A1 a także B w dobrej cenie. Nauczamy na autach używanych w pobliskim WORDzie w przyjemnej atmosferze na szlakach którymi jeździ się na egzaminie państwowym. Dodatkowo korzystamy do nauki najświeższe metody nauczania między innymi trenujemy na symulatorach czy w alkogoglach, aby uprzytomnić kursantowi zagrożenia jakie będą mogli spotkać na drodze. Ponadto test wewnętrzny jest filmowany dzięki temu przyszły kierowca ma możliwość ujrzenia jakie pomyłki popełnia oraz polepszyć się zanim przystąpi do egzaminu państwowego. Start-Car z nami zdobędziesz prawo jazdy!

  Termin dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rozwodowe w Poznaniu »

  W Kancelarii wykreowaliśmy następujące zespoły: prawa bankowego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawa spółek oraz działalności gospodarczej, prawa własności przemysłowej, autorskiego i prawa IT, prawa konkurencji i antymonopolowego, prawa obrotu nieruchomościami, postępowań sądowych, prawa upadłościowego, egzekucji należności, prawa rolnego i ochrony środowiska, prawa medycznego.Świadczy możliwość awansu zawodowego i zdobycia bogatego doświadczenia.Na skutek umiejętności zespołów specjalnościowych jesteśmy w stanie zaoferować naszym interesantom generalną obsługę prawną na najwyższym pułapie.Kancelaria Renata Urowska i Wspólnicy to jest prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo »

  Poszukujesz informacji prawniczych? Nie wiesz jak poruszać się w świecie paragrafów? Obowiązkowo sprawdź nasz serwis internetowy poświęcony tematyce prawnej. W każdej chwili możesz znaleźć na nim wiele pomocnych informacji i artykułów ze świata prawa i przepisów prawnych. Blog prowadzony przeze mnie ma na celu dostarczenie użytecznych i ciekawych informacji poszukującym ich ludziom. Dzięki blogowi dowiesz się jak napisać umowę kupna-sprzedaży czy pozew o rozwód. Nie czekaj dłużej i sprawdź nasz serwis już teraz.

  Termin dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • KRS - Krajowy Rejestr Sądowy »

  Wyszukiwarka KRS to miejsce w sieci, w którym odnajdziesz wiele przydatnych danych na temat osób i podmiotów gospodarczych. Krajowy Rejestr Sądowy zawiera dokładne i zawsze bieżące dane na temat spółek jawnych, partnerskich, komandytowych, spółek akcyjnych i wielu innych. KRS zawiera także dane na temat stowarzyszeń i organizacji społecznych. Jeśli chcesz znaleźć szczegółowe informacje na temat tych podmiotów obowiązkowo odwiedź naszą wyszukiwarkę KRS. Nasz KRS Online działa stabilnie, błyskawicznie i w łatwy sposób umożliwia dotarcie to potrzebnych informacji. Nie zwlekaj dłużej i sprawdź sam co oferuje nasza wyszukiwarka KRS.

  Termin dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo zamówień publicznych »


  Specjalizacją Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest prawo zamówień publicznych. Posiadamy duże doświadczenie w opracowywaniu i weryfikacji projektów dokumentów związanych z tematyką zamówień publicznych, w tym: specyfikacji istotnych warunków zamówienia, odwołań, regulaminów, protokołów, itp.
  Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem oraz duże doświadczenie w prowadzeniu spraw w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

  Termin dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spółki »

  Kiedy sprawdzisz tę witrynę web, to dotrzesz w punkt, w którym swych porad udostępnia pojętny usługodawca prawny, który posiadł nieprawdopodobną umiejętność w temacie norm prawniczych działalności handlowych. Pomagał ten specjalista do dzisiaj sporej ilości działalnościom podczas gdy je budowano jak również przy preparowaniu dla nich papierów prawnych. Ciesz się z doświadczenia tego dobrego eksperta i pozwól, aby wskazał metody rozwiązania problemów on tak samo Tobie.
  Opisywanego prawnika dyrektywa jest charytatywna, a zarazem wielce porządna. Na tej stronie prawniczej poznasz multum pouczających artykułów oraz wiadomości w temacie prawa spółek. W odpowiedniej sytuacji, nie dręcz się i porozmawiaj z niniejszym prawnikiem. On z pewnością Ci ulży.

  Termin dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Auto-Lux Brzeg Dolny »

  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTO-LUX Zaprasza i oferuje: 1.Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii A i B oraz na wózki jezdniowe(platforma,podnośnik widłowy). 2.Uprawnienia na wymianę butli gazowych propan-butan.Tel.602 892 777.3.Czas trwania kursu ok.7 tygodni,w tym czasie odbywa się 30 godzin z przepisów ruchu drogowego,budowy samochodu oraz 30 godzin jazdy samochodem szkoleniowym. 4.Egzaminy przeprowadzane są we Wrocławiu lub w Legnicy. 5.Doświadczoną kadrę instruktorską,nowoczesne metody szkolenia. 6.Doszkalanie przed egzaminem państwowym. 7.Możliwiść opłaty za kurs w ratach. 8.ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI,ŚRODY I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM PRZY UL. WILCZEJ 10. Tel.602 892 777.

  Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Katowice »

  Poszukujesz doświadczonego notariusza z samego serca miasta Katowice? Zapraszamy na stronę Pana Adama Robaka. Odnajdziesz na niej niezbędne dane kontaktowe, godziny działania kancelarii, jak i adres. Czynności notarialne wykonywane są wewnątrz kancelarii, jeśli natomiast oczekuje tego sytuacja masz szansę wnioskować o odbycie jej gdzie innej. Warunkiem jest odpowiednie uzasadnienie. Bardzo prosimy, by przed pojawieniem się u notariusza skontaktować się w celu ustalenia terminu i godziny spotkania. Znacznie usprawnia to działanie kancelarii.

  Termin dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek dochodowy »

  Spotkałeś problemy gatunku prawnego, które zestawiają się z prawem podatkowym? Nie potrafisz powiedzieć jaką sumę kwoty podatkowej powinieneś opłacić? Potrzebowałbyś pozyskać zwrot podatku VAT? Wszelki opisane problematyki możemy Tobie wyjaśnić. Aby tak się stało wystarczy, że wejdziesz na internetową stronę prawną niniejszego prawnika, który absorbuje się problemami z gatunku prawa podatkowego.
  Zapewni Tobie on swoją indywidualną wiedzę, której użytkowanie sprawi, iż także Twoje problemy prawne znikną, a kwoty podatkowe nigdy nie będą drugi raz trudne. Nie głów się! Właśnie dziś przetestuj oferowaną tutaj pomoc prawną.

  Termin dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Toruń »

  OSK WP to wysoka jakość szkolenia przyszłych kierowców. Szkoła Jazdy powstała w 2007 roku. Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy cenne doświadczenie, aby stać się jednym z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców w regionie. Naszym największym walorem jest wyspecjalizowana kadra szkoleniowców, których starannie dobieramy w szczegółowym procesie rekrutacji.

  OSK WP zlokalizowany jest w samym centrum Torunia. Po za dogodną lokalizacją, oferujemy uczniom profesjonalny plac manewrowy, wysokiej jakości samochody do nauki jazdy, takie jak pojazdy egzaminacyjne w WORD Toruń, oraz nowocześnie wyposażoną salę wykładową, w której uczymy pewnej i bezpiecznej jazdy.

  W naszym ośrodku organizujemy kursy na prawo jazdy kat B, ale także szkolenia doskonalenia techniki jazdy. Proponowany przez nas cennik kursów na kat B jest bardzo atrakcyjny, co ma wpływ na wciąż rosnącą liczbę chętnych. Spora większość naszych uczniów zdaje wszystkie egzaminy przy pierwszym podejściu. Ty możesz być następny! Zapraszamy!

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa »

  Zapraszamy prawo jazdy Warszawa u nas w całkiem szybki sposób zdobędziesz prawo jazdy wyszkoliliśmy już kilka kierowców każdy nasz kursant uczy się podstawowej wiedzy oraz dodatkowo praktycznej z nami z pewnością zdobędziesz prawo jazdy. Nasz zespół jest młody oraz dodatkowo bardzo kreatywny umiemy w szybki sposób przekazać informacje na temat prawo jazdów Olsztyn to duże miasto szkuł, a oprócz tego nauk jazdy jest wiele my polecamy naszą cechuje nas szybkość oraz dodatkowo odpowiedzialność. Prawo jazdy Szczecin z nami szybko zrobisz przewodnik polecamy naszą szkołe

  Termin dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ośrodków Szkolenia Kierowców »

  Zapraszamy do ogólnopolskiego portalu szkół nauki jazdy. Portal przeznaczony jest nie tylko dla Ośrodków szkolenia kierowców ale również dla kandydatów na kierowców. Jeżeli jesteś właścicielem, kierownikiem czy instruktorem OSK możesz za darmo zareklamować swoje usługi które będą widoczne w twoim mieście, województwie lub w skali kraju. Jeżeli zamierzasz w najbliższym czasie iść na kurs prawa jazdy to tutaj możesz poszukać szkoły która będzie ci najbardziej odpowiadać pod względem, lokalizacji, ceny, wyposażenia lub instruktorów. Zapraszamy

  Termin dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks pracy »

  Zgłaszamy, iż wykwalifikowany radca prawny od sporej ilości dni fascynujący się profesją w firmie doradczej założył ciekawą stronę webową, na jakiej odkryć można proponowane przez wspomnianego prawnika pomoce prawno społeczne.
  Ekspert charakteryzowany oferuje wstrząsająco pomocne porady powiązane z usunięciem problemów dotyczących mobbingu a także różnorakich zbędnych możliwości zwartych z prawem pracujących.
  Wymienionego specjalisty wsparcie zorganizować sobie można za darmo. Mamy nadzieję na to, że okaże się ona dla Ciebie niezwykle wartościowa. Niechaj reklamowany doradca radca prawny wykluczy również Wasze ciężkie tematy.

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Szukasz wzorów pism? Nie wiesz jak napisać testament, sprzeciw od wyroku czy umowę najmu? Koniecznie odwiedź nasz portal internetowy, w którym pobierzesz tysiące wzorów pism. Każdy wzór pisma zawiera szczegółowy opis i instrukcję wypełniania. Baza tysięcy dokumentów przygotowanych przez profesjonalnych prawników gwarantuje, że każdy odnajdzie w naszym portalu wzór pisma jakiego szuka. Nie zwlekaj ani chwili dłużej. Sprawdź nasz portal i pobieraj wzory pism. Zapraszamy także do naszej księgarni prawniczej, wyszukiwarki krs i bogatego, tematycznego serwisu prawnego.

  Termin dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód porady »

  Przedstawiana stronka web prowadzona bywa przez sprawnego doradcę prawnego, którego rozsądek i renoma są wysokie.
  Radca prawny wspomniany zachęca, byś wyłożył tu swoje problemy prawnicze tyczące dziedziny prawa rodzinnego. Jeśli kłopot, z jakim się zamęczasz zestawia się z problemami podobnymi do takich jak rozwód albo obowiązki alimentacyjne, to już obecnie musisz przeanalizować charakteryzowaną pozycję internetową.
  Otrzymasz w niej udane doradztwo prawne, które dawane są za darmo. Otóż chcemy Ci poradzić.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »