SEO

Strony związane z hasłem 'tłumaczenia':

 • Tłumaczenia rosyjski »

  Na stronie firmowej tłumacza języka ukraińskiego, rosyjskiego, francuskiego i angielskiego, znajdziecie państwo dokładną ofertę tłumaczeń.
  Oferuję tłumaczenia pisemne, ustne oraz tłumaczenia techniczne. Współpracuję z wieloma wybitnymi tłumaczami, dzięki temu możliwe jest też tłumaczenie za moim pośrednictwem na dużo innych języków. Tłumacz polsko rosyjski za każdym razem dotrzymuje zadeklarowanych terminów, dzięki temu klienci są zawsze zadowoleni. Wykonuję także tłumaczenia techniczne, sądowe oraz ogólne.

  Termin dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiego biura tłumaczeń LEKTOR. Na rynku działamy już z sukcesami od 1990 o czym świadczą liczne listy polecające wystawione przez naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia ustne, pisemne a także tłumaczenia przysięgłe z angielskiego i niemieckiego. Szczegółowa ofertę naszego biura tłumaczeń znajdą Państwo na stronie.

  Termin dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze »

  Supertłumacz to biuro tłumaczeń z wieloletnią tradycją. Biuro zapewnia indywidualne podejście do realizacji przekładu każdego zleconego tekstu. Zawsze tłumacz dobierany jest do tekstu pod kątem wiedzy filologicznej, praktyki czy obeznania z dziedziną dokumentu. Tutaj tłumacz zapewnia perfekcyjną dokładność tekstu wyjściowego. Dane zleceniodawców podlegają restrykcyjnej ochronie. Wykwalifikowany tłumacz oferuje szybkie terminy realizacji zamówień.

  Termin dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Świadomi faktu jak ważna jest jakość oferowanych tłumaczeń z ponad 10 letnim doświadczeniem śmiało możemy twierdzić, że jakość naszych usług stoi na najwyższym poziomie.

  Termin dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz j rosyjskiego »

  Licencjonowany tłumacz rosyjskiego, oferujący dowolne tłumaczenia pisemne, również w zakresie tekstów specjalistycznych: teksty prawnicze, ekonomiczne czy korespondencję. Tłumacz oferuje translacje witryn WWW wraz z wprowadzeniem tekstu do kodu strony. Zaletą firmy jest szybka realizacja powierzonego zlecenia, w trybie przyśpieszonym już następnego dnia. Na stronie Dictum znajdziemy dokładną ofertę oraz formularz umożliwiający kontakt i wstępną wycenę.

  Termin dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  W związku z tym, że coraz większa ilość Polaków poszukuje zatrudnienia poza granicami kraju, pojawia się przymus dokonywania tłumaczeń wszelkiego typu dokumentów, jakie zostały wystawione w języku obcym. Wychodząc z przeciwnej strony tego rodzaju potrzebom przygotowaliśmy na stronach naszego serwisu internetowego ciekawą propozycją. Polecamy tłumaczenia dokumentacji medycznej, prawniczej, handlowej a nawet finansowej. Profesjonaliści w znajomości języków obcych i wielu dyscyplin życia gwarantują najwyższą jakość tłumaczeń.

  Termin dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Jako doświadczona firma uważamy, że zadowolenie Konsumenta z usług jakie świadczy mu firma musi być przez cały czas najistotniejsze. Dotyka to każdej dziedziny, a wobec tego także tłumaczeń. Świadczymy naukowe i inne. Przetłumaczymy z naszego języka (i na nasz język) język czeski i inne. Pełny katalog obsługiwanych języków wynajdziecie szacowni Państwo na naszej stronie do odwiedzenia, której ogromnie zachęcamy.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz sądowy »

  Witryna agencji tłumaczeń z Częstochowy, znaleźć tu można ofertę dla osób fizycznych i firm, kontakt do tłumacza oraz atrakcyjne promocje. Wchodząc na niniejszą witrynę bezproblemowo zlecisz tłumaczenie karty pojazdu, wymeldowania lub umowy zakupu, sprzedaży auta. Biuro tłumaczeń języka niemieckiego jest jednym z pierwszych w Częstochowie. Tłumacz, będący właścicielem strony należy do wielu prestiżowych organizacji zrzeszających tłumaczy zarówno w Polsce, jak i UE. unikalne doświadczenie na rynku regionalnym i międzynarodowym oraz korzystne ceny w połączeniu z wysoką jakością przekładów powinny usatysfakcjonować nawet najbardziej wybrednych petentów. Polecamy tłumaczenia, niemiecki, brief, biur tłumaczeń, przysięgły, tłumaczenia, niemiecki, brief, biur tłumaczeń, przysięgły.

  Termin dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki tłumacz »

  Stronainternetowa centrum tłumaczeń, które proponuje wszystkim klientom różnego typu przekłady z niemieckiego, to aktualnie zaiste świetne przedsięwzięcie. Dzięki takiej stronie o danej firmie będzie mogła dowiedzieć się niezliczona liczba ludzi, a co jest z tym ściśle powiązane, najprawdopodobniej wzrosną przychody. Biuro tłumaczeń ma w swojej ofercie ogromną gamę tłumaczeń. Zaczynając od tych najprostszych, przydatnych często na lekcje, przez te już bardziej trudne jak tłumaczenia CV, aż po te najcięższe czyli przekłady specjalistyczne, do których zakwalifikować można tłumaczenia techniczne. Dodatkowo centrum translacji sporządza także tłumaczenia online. Wykwalifikowana kadra na pewno zagwarantuje najwyższą jakość wykonanego tłumaczenia.

  Termin dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krioterapia »

  Echo-Tech jako fachowa firma proponuje doskonałe technologie umożliwiające obniżkę emisji hałasu do otoczenia. Naszym kluczowym przedmiotem jest osiągnięcie zadań zmierzających do rozwijania właściwego klimatu akustycznego w otoczeniu człowieka (miejsca użyteczności publicznej). Instalacje mają na celu protekcję przed hałasem na stanowiskach pracy jak i w środowisku zewnętrznym.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoskiego przysięgły, włoski tłumaczenia do rejestracji pojazdów, samochody, motocykle »

  Tłumacz włoskiego przysięgły. Tłumaczę dokumenty samochodowe do rejestracji pojazdów (samochody, skutery, motorowery, motocykle z Włoch). W przypadku, gdy klient może do mnie przyjechać tłumaczę na miejscu lub przesłane dokumenty wysyłam następnego dnia priorytetem. Nie zawsze na hasło włoski tłumacze czy tłumacz włoski możesz szybko kogoś znaleźć. Klienci, dla których wykonuje z włoskiego i na język włoski tłumaczenia to komisy samochodowe, agencje celne, firmy i osoby prywatne sprowadzające samochody używane z zagranicy, motory z Włoch lub kupujące je w autokomisach. Zapraszam na moją stronę oraz do kontaktu tel. kom. 691/083-339, e-mail: murano@wp.pl

  Termin dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • INTRASAD - biuro tłumaczęń »

  INTRASAD to biuro tłumaczeń wyspecjalizowane w tłumaczeniach przysięgłych dokumentów samochodowych. Biuro oferuje najniższe ceny tłumaczeń z języka niemieckiego, angielskiego, holenderskiego, włoskiego, francuskiego czy też duńskiego. Intrasad oczywiście nie tłumaczy tylko dokumentów samochodowych ale wszystkie inne pisma i to zarówno jako tłumaczenie przysięgłe czyli poświadczone przez tłumacza przysięgłego jak i tłumaczenie zwykłe.

  Termin dodania: 28 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rumuńskiego »

  Oczywistą rzeczą jest to, że o ile dokumenty zagraniczne mają mieć jakąś ważność w naszym państwie to muszą one zostać stosownie przetłumaczone i z tym się chyba właściwie każdy zgodzi. No, niemniej jednak na pewno potrzebne są w tym celu usługi stosownego tłumacza przysięgłego, który będzie w stanie przełożyć dokumenty w tym języku. I tych, którzy są zainteresowani tłumaczeniem z języka rumuńskiego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego tłumacza przysięgłego i skorzystania z jego usług.

  Termin dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego Zielona Góra »

  LinguaServ to firma działające w mieście Zielona Góra. Świadczymy różne usługi, między innymi tłumaczenia dokumentów, oraz kursy językowe niemieckojęzyczne. Nasza firma posiada wiele uprawnień do organizowania szkoleń i specjalistycznych tłumaczeń biznesowych. Prowadzimy wszelkie tłumaczenia pisemne oraz ustne. Mamy za sobą współpracę z wieloma instytucjami i firmami polskimi, a także niemieckimi. Posiadamy w ofercie szkolenia językowe o różnym stopniu zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Oferujemy również kursy wakacyjne oraz przygotowujące do matury. Możemy przygotować również kursy indywidualne, a dla firm zgodne z wymaganiami klienta.

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia na angielski »

  Native speakerzy, współpracujący z biurem tłumaczeń angielskiego zapewniają między innymi fachowo brzmiące tłumaczenia w języku angielskim. Dodatkowy plus, który powoduje, że tłumaczenia na angielski wykonywane w Futurze są oceniane lepiej niż inne, to wysoka specjalizacja każdego pracownika. Poza tym Futura zapewnia poprawność językową i merytoryczną oraz terminowość każdego zlecenia.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słownik online »

  W słowniku slowka.info znajdziesz setki tysięcy tłumaczeń słówek z języka polskiego na kilkanaście języków europejskich. Nasz tłumacz choć nie posiada opcji translacji całych zdań, na pewno pomoże Tobie przy tłumaczeniu poszczególnych wyrazów. Obecnie w naszej bazie znajduje się prawie 400 000 słówek polskich i mamy możliwość tłumaczenia na 26 języków. Wśród nich znajdziesz: język angielski, niemiecki, włoski, łaciński, rosyjski, a także takie perełki jak język albański, fiński czy grecki. Zapraszamy do korzystania z naszego słownika online.

  Termin dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »