SEO

Heriflex - Wyroby z poliuretanu

Heriflex - Wyroby z poliuretanu Heriflex jest firmą, która przetwarza poliuretany od 1993 roku. Łącząca w sobie wiedzę oraz doświadczenie nabyte podczas długoletniej pracy związanej z przetwórstwem poliuretanów. Główna część produkcji obejmuje poliuretany lane oraz pianki poliuretanowe (miękkie oraz sztywne). Surowce poliolowe i izocyjanianowe pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Jest to gwarancją otrzymywania tworzywa o wysokiej jakości oraz możliwości dostosowania jego parametrów pod odpowiedniego klienta. Zakres twardości oferowanych przez firmę Heriflex obejmuje: poliuretany 15°Sh'A - 75° Sh'D. Zakres naszej działalności to wytwarzanie oraz regenerowanie detali poliuretanowych. Zajmujemy się każdą skalą produkcyjną: prototypową, jednostkową oraz seryjną.

MASZ DO WYKONANIA ELEMENTY Z POLIURETANU?

POMOŻEMY PRZY:

» wykonaniu elementów już niedostępnych
» wykonaniu tańszych zamienników
» wykonaniu elementów niestandardowych
» regeneracji części metalowo - poliuretanowych

Rodzaje produkcji:
» prototypowa
» jednostkowa
» seryjna

Zastosowanie w przemyśle:
» ogólnego zastosowania (uniwersalne)
» specjalnego zastosowania
» drzewnym
» spożywczym
» papierniczym
» motoryzacyjnym
» drukarskim
» transportowym
» morskim
» chemicznym
» górniczym
» opakowaniowym

Szczegóły strony heriflex.com:

Podlinkuj stronę heriflex.com:

Heriflex - Wyroby z poliuretanu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elektrownie wiatrowe »

  Nasza firma zajmuje się budową oraz instalacją elektrowni wiatrowych i kolektorów słonecznych. Elektrownie wiatrowe oraz kolektory słoneczne są coraz bardziej popularnym sposobem na produkcję energii elektrycznej. Dzieje się tak, ponieważ jest to zupełnie czysta i ekologiczna energia, która wspierana jest przez Unię Europejską różnego rodzaju programami wsparcia i dofinansowaniami. Pełna oferta naszych usług dostępna jest na naszej stronie, do odwiedzenia której Państwa zapraszamy. Konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji z pewnością Państwa pozytywnie zaskoczą. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego w celu uzyskania pełnych informacji

  Termin dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki paletowe »

  Czym jest serwis wózków widłowych oraz na czym on polega? Chodzi o to, że jako specjalistyczna firma możemy zająć się kompletną obsługą twojej firmy wózków transportowych od początku do końca. Nasi fachowcy są w stanie odremontować każdą usterkę bez najmniejszego kłopotu. Oprócz serwisu mamy też wynajem wózków widłowych, jaki też dobrze się sprawuje. Ogrom naszych kontrahentów ma w prywatnych firmach wyłącznie wózki widłowe, jakie wynajmują od nas. Skoro zatem jesteś ciekawy tego typu współpracą z nami to zapraszamy do współpracy.

  Termin dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis wózków widłowych »

  Pewne, solidne, trwałe oraz w dobrej cenie ? wynajem wózków widłowych. Techniczny sprzęt godny polecenia, najlepsze firmy na rynku specjalistycznym. Proponowane przez naszą jednostkę wózki widłowe gwarantują naszym klientom gwarant satysfakcji. Firmy magazynowe, handlowe, logistyczne, a także firmy produkcyjne oraz transportowe to właśnie dla tych przedsiębiorstw została utworzona ta szczególna oferta ? wynajem wózków widłowych. Korzystającym z naszych usług wynajem wózków widłowych świadczymy kompleksową obsługę serwisową ? począwszy od napraw po dostawę a także renowację baterii specjalistycznych.

  Termin dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Środki czyszczące »

  Firma oferuje profesjonalne środki czyszczące do zastosowania w czyszczeniu i sprzątaniu profesjonalnym. Naszymi odbiorcami są firmy sprzątające i administratorzy dużych obiektów. Takim klientom oferujemy własnie naszą chemię profesjonalną najnowszej generacji oraz maszyny czyszczące i sprzątające.
  Zapraszamy.

  Termin dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nakładki na buty »

  Używany przez nas towar to wysokiej postaci PCV, które zapewnia trwałą asekurację nawierzchni przed brudem również bakteriami.Cleanstep świadczy urządzenie, które jest szybkie tudzież funkcjonalne ? folia przywiera precyzyjnie do obuwia, dzięki czemu posiadamy pewność, że dokładnie odseparuje podeszwę od podłoża, uniemożliwiając przenoszenie mikroorganizmów do pomieszczenia i na zewnątrz. Poprzez wdrożeniu technologii automatycznego foliowania cały proces odbywa się bez użycia dłoni, nie ma również potrzeby chylenia się.

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wibroizolatory »

  Zakład Wielobranżowy MIX jest producentem oraz dostawcą części zamiennych używanych w różnych branżach przemysłu maszynowego. ZW MIX angażuje wyłącznie wykwalifikowanych profesjonalistów ? doświadczonych inżynierów mechaników, którzy stale współpracują z wiodącymi producentami części do obrabiarek (tokarek, frezarek, szlifierek, wiertarek). Profesjonaliści z ZW MIX są obeznani z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi oraz tendencjami w produkcji części zamiennych w rodzaju śruby pociągowe, kliny ustawcze albo pompy hydrauliczne. Oferta Zakładu Wielobranżowego MIX obejmuje również lampy maszynowe lub wibroizolatory ? wszystko wysokiej jakości, w korzystnych cenach. ZW MIX oferuje naprawy serwisowe różnorodnych modułów takich jak sprzęgło Heid oraz hydroakumulator Orsta. Możliwie najkrótsze terminy wykonania napraw.

  Termin dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ultrapak - dystrybutor maszyn rozlewniczych »

  Ultrapak jest znanym dystrybutorem maszyn napełniających, do etykietowania, do dekorowania, do pakowania, do zaykania, do paletyzacji i do kontrolowania procesów przemysłowych. Współpraca z wieloma profesjonalnymi firmami w branży technologicznej pozwala nam zaproponować Tobie wysokiej jakości produkty, niezbędne w różnych dziedzinach przemysłu. Obok pojedynczych maszyn możemy budować kompletne linie rozlewnicze.

  Ultrapak jest autoryzowanym zakładem, reprezentującym renomowanych producentów, takich jak CFT, COSMOPACK, FT SYSTEM, DIMAC, PE LABELLERS, STOPPIL i ZALKIN. Urządzenia tych firm są motorem sukcesu wielu przedsiębiorstw spożywczych na całym świecie. Chcemy zaoferowac Tobie takie maszyny jak: napełniarki, nalewarki do płynów i butelek, dozownice, paletyzatory, etykieciarki, kartoniarki, czy zamykarki.

  Budujemy specjalistyczne linie rozlewnicze do Twojej firmy. Tworzymy bezkompromisową jakość i łączymy ją z rozsądną ceną. Twoja nowa linia to Ultrapak.

  Termin dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja przemysłowa »

  Nasze usługi kierujemy do właścicieli dużych firm, którzy chcą chcą zadbać doskonałe warunki klimatyczne. Specjalnością naszej firmy jest sprzedaż urządzeń klimatycznych i wentylacyjnych, oraz doradztwo i usługi serwisowe.

  W naszej ofercie dostępne są zróżnicowane urządzenia, które można idealnie dopasować do potrzeb naszych Klientów. Chcemy zaoferować Państwu ogromny wybór produktów klimatycznych cenionych na całym świecie producentów Fujitsu General i Mitsubishi Electric. Zajmujemy się sprzedażą klimatyzatorów ściennych, kanałowych, kasetonowych, przypodłogowych i przysufitowych typu Split i Multi Split. Dodatkowo specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji złożonych systemów klimatyzujących typu VRF zajmujemy się projektowaniem i instalowaniem skomplikowanych systemów klimatyzacji typu VRF, które sprawdzają się w magazynach, budynkach przemysłowych, wielopiętrowych biurowcach i centrach handlowych o dużej powierzchni.

  Nasza przedsiębiorstwo prowadzi działalność na obszarze całego kraju i zapewnia pełną satysfakcję z zakupionych produktów. Serdecznie zapraszamy!

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biogaz »

  istnieje na polskim rynku od maja 1990 roku. Siedziba firmy mieści się w Toruniu, aczkolwiek jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na terenie całego kraju. Nasza firma świadczy usługi budowlano – montażowe i instalacyjne, w głównej mierze związane z sieciami i instalacjami gazowymi średniego i niskiego ciśnienia i instalacjami biogazu.

  Biogaz to doskonała alternatywa dla tradycyjnych źródeł ciepła. Powstaje on z konieczności zapewnienia bezpieczniejszego i zdrowszego środowiska naturalnego i może służyć jako element ocieplania domów i mieszkań. Nasza firma promuję ideę wykorzystywania alternatywnych źródeł energii elektrycznej i oferuje swoim Klientom nowoczesne systemy pozyskiwania i przetwarzania biogazu.

  Biogaz jest produktem rewolucyjnym, który przemienia się z niebezpiecznej substancji w prąd i ciepło, potrzebne nam od wieków. Nasze przedsiębiorstwo oprócz budowania systemów przekształcania biogazu, świadczy także usługi związane z dozorem, konserwacją i serwisem urządzeń. Już od dzisiaj możliwa jest wspólna dbałość o nasze środowisko. Zachęcamy do współpracy.

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • HERIS BTH - środki rozdzielające, pasty pigmentowe, środki pomocnicze. »

  HERIS BTH - środki rozdzielające: przetwórstwo gum, kauczuku, poliuretanów i żywic, pasty pigmentowe, środki pomocnicze: myjące, płuczące, stabilizatory UV, antystatyki

  Termin dodania: 27 12 2016 · szczegóły wpisu »